Aktualności

        • Zielona szkoła klasy 8a i 8c
          • Zielona szkoła klasy 8a i 8c

            25.06.2026

            Tuż przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy 8a i 8c spędzili 3 wspaniałe dni w ośrodku Tarda Camp nad jeziorem Bartężek. W pięknych okolicznościach przyrody i przy ciepłej i słonecznej pogodzie aktywnie korzystali z oferowanych atrakcji: pływania kajakami, wędkowania, parku linowego, gier zespołowych, rowerów, pływania na sup-ie i kąpieli. Była też okazja do wspólnej zabawy i długich rozmów i integracji. Mamy nadzieję, że ten wyjazd na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

        • Turniej wiedzy
          • Turniej wiedzy

            24.06.2026

            W poniedziałek, 22 czerwca 2026 roku, w świetlicy

            szkolnej odbyło się wręczenie nagród za turniej wiedzy. Wzięło

            w nim udział 27 uczniów z klas drugich.

            Do finału zakwalifikowało się sześciu zawodników, którzy

            uzyskali najwięcej punktów w etapie pisemnym. Finaliści

            losowali kartki z numerami i uważnie słuchali pytań czytanych

            przez pozostałych uczniów. Za każdą poprawną odpowiedź

            otrzymywali punkt w postaci naklejki.

            Uczestnicy wykazali się bardzo dużą wiedzą z zakresu

            edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej,

            plastycznej, muzycznej i informatycznej.

            Po emocjonującej dogrywce ogłoszono wyniki turnieju:

            I miejsce – Hanna Pabisiak

            II miejsce – Antonina Sadło

            III miejsce – Alicja Nawała , Benjamin Ziółek

            wyróżnienie – Ariadna Chirun , Weronika Derecka .

            Gratulujemy uczestnikom turnieju wspaniałej wiedzy.

            Życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu nowych

            wiadomości i umiejętności!

            Wychowawcy świetlicy:

            Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

        • „Tydzień dla Bezpieczeństwa” w świetlicy
          • „Tydzień dla Bezpieczeństwa” w świetlicy

            24.06.2026

            W minionym tygodniu uczniowie klas 2 aktywnie uczestniczyli w działaniach realizowanych w ramach TYGODNIA DLA BEZPIECZEŃSTWA.

            Celem przedsięwzięcia było kształtowanie odpowiedzialnych postaw oraz poszerzanie wiedzy na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życia codziennego.

            Podczas zajęć dzieci rozmawiały o zasadach bezpiecznego zachowania w szkole, w domu, na drodze,podczas aktywnego wypoczynku oraz o zagrożeniach w sieci. Nie zabrakło również działań praktycznych i kreatywnych. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w projekcie plastycznym, przygotowując prace promujące bezpieczeństwo i zdrowy styl życia.

            Katarzyna Kozicka

            Katarzyna Tyc

        • Czy szkoła może mieć urok?
          • Czy szkoła może mieć urok?

            24.06.2026

            Oczywiście, zwłaszcza w czerwcu, kiedy można wybrać się z klasą na lody. W pięknych okolicznościach przyrody klasa 4 c odliczała dni do końca roku szkolnego.

        • Edukacja przyrodnicza w klasie 1A
          • Edukacja przyrodnicza w klasie 1A

            24.06.2026

            W tym roku szkolnym pierwszoklasiści postanowili zagłębić się w tajniki przyrody . Dzięki doswiadczeniom przeprowadzanym w ramach Programu z Pandą Fundacji WWF Polska uczniowie poznawali zwierzęta oraz uczyli się przeciwdziałać zagrożeniom przyrody.

            Mieli również zaszczyt gościć p. J. Werle oraz p. P. Pukaluk, którzy zapoznali dzieci ze światem ptaków oraz węży.

            Bardzo dziękujemy za ciekawe spotkania

            Wychowawca klasy 1a - Justyna Szulc

            galeria

        • Apel - ERASMUS+
          • Apel - ERASMUS+

            23.06.2026

            W minionym tygodniu odbył się apel poświęcony zagadnieniom związanym z programem ERASMUS+

            Uczniowie klas 5-7 poznali korzyści płynące z udziału w projektach realizowanych w ramach Erasmus+.

            Podczas apelu ogłoszeni zostali zwycięzcy szkolnego konkursu Euroquiz, którzy zostali nagrodzeni upominkami ofiarowanymi przez Komisję Europejską.

            Zespół ds. Erasmus+

        • Nagroda Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego
          • Nagroda Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego

            23.06.2026

            Z ogromną dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Kacper Grabowski otrzymał Nagrodę Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego za osiągnięcia sportowe w 2025 roku w dyscyplinie kickboxing.

            Kacprze, gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych zwycięstw oraz spełnienia sportowych marzeń!

        • Wycieczka do parku trampolin
          • Wycieczka do parku trampolin

            23.06.2026

            Na zakończenie roku szkolnego uczniowie klasy 5a uczestniczyli w wyjściu do parku trampolin. Była to ostatnia wycieczka klasowa, która przebiegła w miłej atmosferze i pozwoliła uczniom aktywnie oraz radośnie spędzić wspólnie czas kończącego się roku szkolnego.

          • 🎉 Bal Ósmoklasisty 2026 za nami! 🎉

            22.06.2026

            Co to był za wieczór! Mnóstwo uśmiechów, tańca, świetnej zabawy i niezapomnianych chwil.

            Drodzy Ósmoklasiści byliście wspaniali! Dziękujemy za fantastyczną atmosferę i wspólną zabawę.

            Zobaczcie kilka zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru!

            galeria

        • Mistrz czytania ze zrozumieniem
          • Mistrz czytania ze zrozumieniem

            18.06.2026

            W poniedziałek, 15 czerwca 2026 roku, w świetlicy

            szkolnej odbyło się wręczenie nagród za konkurs czytelniczy

            „MISTRZ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM”. Wzięło w nim

            udział 26 uczniów z klas drugich.

            Celem konkursu było doskonalenie cichego czytania ze

            zrozumieniem, kształtowanie koncentracji i umiejętności

            zdrowej rywalizacji oraz radzenia sobie ze stresem.

            Zadaniem uczestników było wykazanie się znajomością

            treści przeczytanego tekstu i wykonanie poleceń w podanym

            teście. W ocenie pracy liczył się czas i poprawność odpowiedzi.

            WYNIKI KONKURSU:

            I miejsce

            – Franciszek Górecki

            II miejsce

            – Benjamin Ziółek

            III miejsce

            – Alicja Nawała

            wyróżnienie

            – Lilia Białaś, Ariadna Chirun, Zofia Tarczoń.

            Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy

            osiągniętych wyników i dziękujemy za udział w konkursie.

            Życzymy kolejnych sukcesów!

            Wychowawcy świetlicy:

            Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

        • Zielona szkoła
          • Zielona szkoła

            18.06.2026

            Wycieczka odbyła się w dniach 16-17 czerwca w ośrodku Rewita Waplewo na Mazurach. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 6a i 6b.

            Dzień 1

            -survival ( gotowanie zupy

            i budowanie szałasów),

            - gra w kręgle oraz w bilarda

            - malowanie toreb,

            -dyskoteka.

            Dzień 2

            -turniej: paintball, łucznictwo, tor przeszkód, jenga, narty,

            - gra terenowa,

            - zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku.

            Wszystkim uczestnikom się podobało. Miło i aktywnie spędziliśmy czas, a do domu wróciliśmy szczęśliwi.

            Izabela Golon

            Marianna Halicka

        • Dzień pustej klasy
          • Dzień pustej klasy

            18.06.2026

            Dnia 12 czerwca w naszej szkole odbył się dzień pustej klasy. Celami głównymi tego dnia były :

            - rozwijanie samodzielności i współpracy

            - nauka poprzez obserwację i działanie

            - integracja wiedzy z różnych przedmiotów

            - rozwijanie kreatywności i aktywności fizycznej

            - budowanie relacji z przyrodą.

            Klasy 7 na lekcjach matematyki liczyły jaka kwotę pieniędzy trzeba przeznaczyć na to aby wysiać trawę przed naszą szkołą. Klasa 6A była w parku zdrojowym i uczniowie uzupełniali kartę pracy przygotowaną przez nauczyciela. Część klas realizowała tematy lekcji w "letniej klasie". Sposób realizacji programów nauczania bardzo nam się podobał , szkoda tylko że wyszliśmy tylko na jednej lekcji.

            Natalia Srzedzińska 7B

            Aniela Sienkiewicz 7B

        • 🎡 Dzień pełen radości i świetnej zabawy! 🎠
          • 🎡 Dzień pełen radości i świetnej zabawy! 🎠

            17.06.2026

            Dzisiaj uczniowie klas 3B i 3C odwiedzili Park Rozrywki Noe w Skarżysku-Kamiennej. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, ruchu na świeżym powietrzu i wspólnych przygód.

            Nie brakowało uśmiechów, emocji i doskonałej zabawy. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i bogatsi o kolejne piękne wspomnienia.

            Dziękujemy za wspaniały dzień!

            Wychowawczynie oraz nauczyciele współorganizujący

        • „Jak nie czytam, jak czytam”
          • „Jak nie czytam, jak czytam”

            17.06.2026

            12 czerwca o godzinie 10.00 nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Było nas ponad 200 osób z klas 1-8. Wraz z tysiącami innych uczestników z Polski i spoza Polski czytaliśmy swoje ulubione książki. Dla zapominalskich były losowe książki z wózka. Zrobiliśmy wspólne zdjęcia. Spora grupa chętnych uczniów zaprezentowała swój ulubiony tytuł i na forum na głos przeczytali fragmenty. Brawa za odwagę!

            Chętni mogą zobaczyć sprawozdanie na stronie:

            https://czytamy.org/.../Szkola-Podstawowa-nr-2-im-S...

            Biblioteka szkolna

        • Zajęcia z kodowania na macie
          • Zajęcia z kodowania na macie

            16.06.2026

            Dzieci z klasy 0b uczestniczyły w zajęciach z kodowania na macie edukacyjnej z wykorzystaniem robota Bee-Bot Podczas zabawy rozwijały logiczne myślenie, umiejętność planowania oraz współpracy.

            Sprzęt został zakupiony dzięki dofinansowaniu w ramach projektu edukacyjnego „Liderzy i Liderki Cyfrowej Edukacji”, w którym nasza szkoła wzięła udział. Dzięki udziałowi w projekcie możemy rozwijać kompetencje cyfrowe najmłodszych uczniów i wprowadzać ich w świat programowania poprzez naukę i zabawę.

            Ewa Skarżyńska

    • Aktualności

      Co nowego w szkole?
      • „Poznajemy legendy”
        • „Poznajemy legendy”

        • 01.06.2026
        • W projekcie „Poznajemy legendy” zwyciężyła klasa 1b

          Uczniowie klas 1 w drugim semestrze poznawali polskie legendy. Na podsumowanie napisali krótkie testy, sprawdzające, ile informacji zapamiętali. Zwyciężyła klasa 1b- serdecznie gratulujemy. Za dobre wyniki wszystkie klasy otrzymały drobny upominek, dodatkowo wyróżniono uczniów, którzy uzyskali maksymalną liczbę punktów.

          Biblioteka szkolna

      • „E-papierosy – konsekwencje stosowania”
        • „E-papierosy – konsekwencje stosowania”

        • 01.06.2026
        • W dniu 28 maja br. odbyły się warsztaty profilaktyczno-edukacyjne pt. „E-papierosy – konsekwencje stosowania”. Celem zajęć było zwiększenie świadomości uczestników na temat zagrożeń zdrowotnych związanych z używaniem e-papierosów, papierosów oraz podgrzewaczy tytoniu. Podczas warsztatów omówiono skutki zdrowotne i społeczne wynikające z używania wyrobów nikotynowych, a także sposoby przeciwdziałania uzależnieniom. Uczniowie aktywnie brali udział w dyskusji oraz poszerzyli swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia i świadomych wyborów dotyczących zdrowia.

      • Czytamy książki obrazkowe
        • Czytamy książki obrazkowe

        • 27.05.2026
        • W kwietniu i maju uczniowie ze Szkolnego Klubu Książki zajmowali się czytaniem książki obrazkowej „5 złotych”- powstały krótkie opowiadania na jej podstawie. Tworzyli też własną książkę obrazkową. Efekty można podziwiać na wystawie obok biblioteki. Może ktoś zgadnie tytuł stworzonej książki?

          Biblioteka szkolna

      • Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży online - webinary dla rodziców
      • Kochane Mamusie! 🌷
        • Kochane Mamusie! 🌷

        • 27.05.2026
        • Z okazji Dnia Mamy, dzieci z grupy OB przesyłają Wam najmocniejsze uściski, całuski i ogrom miłości

          Dziękujemy za Waszą troskę, cierpliwość, ciepłe przytulenia i każdy wspólny dzień.

          Spełnienia marzeń, samych pięknych chwil

          Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy!

      • "Włącz poezję"
        • "Włącz poezję"

        • 27.05.2026
        • Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Państwem miłą informacją. Nasza uczennica Apolonia Jankiewicz została laureatką kolejnej edycji konkursu recytatorskiego, "Włącz poezję" organizowanego przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Warszawie. Motyw przewodni konkursu w tym roku dotyczył miasta w poezji. Nasza uczennica zaprezentowała utwór Agaty Dziechciarczyk: "Miasta Polski".

          Gratulujemy kolejnego sukcesu.

          galeria

      • Konkurs czytelniczy
        • Konkurs czytelniczy

        • 26.05.2026
        • W poniedziałek, 25 maja 2026 roku, w świetlicy szkolnej odbyło się wręczenie nagród za konkurs czytelniczy „Magiczne wiersze Juliana Tuwima”. Wzięło w nim udział 27 uczniów z klas drugich.

          Celem konkursu była popularyzacja twórczości Juliana Tuwima, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych uczniów oraz kształcenie zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa.

          Po teście pisemnym sprawdzającym znajomość wybranych wierszy Juliana Tuwima do dalszych rozgrywek zakwalifikowało się 7 uczniów.

          Finał konkursu trwał 45 minut i składał się z 5 konkurencji:                                                                                                                                                  

          - rozpoznawanie tytułu wiersza po wysłuchaniu jego fragmentu

          - rozpoznawanie tytułu wiersza po rekwizycie 

          - rozpoznawanie tytułu wiersza po ilustracji  

          - podanie poprawnego tytułu wiersza

          - runda pytań ustnych.

          Uczestnicy konkursu wykazali się dużą wiedzą. Po podliczeniu punktów, wyłoniono laureatów.

          WYNIKI KONKURSU:                                                                                                                            

           I miejsce – Ariadna Chirun i Antonina Sadło  

          II miejsce – Gabriela Jaroszyk i Franciszek Górecki  

          III miejsce – Hanna Pabisiak i Amelia Raczyńska            

          wyróżnienie – Anna Szlapańska                           

          Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział i uczciwą rywalizację!

          Wychowawcy świetlicy:

          Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

      • Odwiedziny w bibliotece publicznej
        • Odwiedziny w bibliotece publicznej

        • 26.05.2026
        • W ramach innowacji „Biblioteka Małego Odkrywcy- pierwsze kroki w świecie książek”, dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedziły bibliotekę publiczną w willi Gryf. Miały możliwość zobaczyć różnice w funkcjonowaniu biblioteki szkolnej i publicznej, poznały przesympatyczną Panią Bibliotekarkę oraz uczestniczyły w ciekawych zajęciach bibliotecznych.

          Biblioteka szkolna

      • Uroczysta gala wręczenia nagród
        • Uroczysta gala wręczenia nagród

        • 26.05.2026
        • W ostatni piątek w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Konstancinie-Jeziornie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród laureatom V edycji ogólnopolskiego konkursu „Biedronkowanie świata”, który w tym roku uzyskał rangę konkursu kuratoryjnego.

          Z ogromną radością i dumą informujemy, że uczeń klasy 3C Tomasz Nalaskowski zdobył wyróżnienie w kategorii plastycznej! To wspaniałe osiągnięcie jest dowodem niezwykłego talentu, kreatywności oraz wielkiego zaangażowania.

          Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy kolejnych inspirujących pomysłów, rozwijania artystycznych pasji oraz wielu następnych powodów do dumy!

      • Z wizytą u Króla
        • Z wizytą u Króla

        • 26.05.2026
        • Uczniowie klas 6a i 6b wzięli udział w wycieczce szkolnej do Londynu w dniach 17 - 21.05.2026 r. Jej celem było zwiedzanie najpopularnieszych miejsc w stolicy Wielkiej Brytanii. Spędziliśmy tam niezapomniany czas oglądając figury woskowe w Madame Tussauds, oglądając królewskie klejnoty w Tower, wspinając się po krętych schodach Katedry św. Pawła, czy oglądając panoramę Londynu podczas przejażdżki na London Eye. Mieliśmy także możliwość prowadzenia konwersacjj z turystami z innych krajów i w ten sposób ćwiczyć język angielski. Wspólnie spędziliśmy miły czas i już myślimy o kolejnych wycieczkach w przyszlym roku.

          K. Chiszko, E. Lasota, A. Woźniak

      • Rodzinny Piknik
        • Rodzinny Piknik

        • 26.05.2026
        • Dziękujemy naszym dzielnym wolontariuszom za pomoc w przeprowadzeniu quizów podczas pikniku szkolnego.

          Dzięki Waszej energii i zaangażowaniu nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem a drobne nagrody przyniosły radość uczestnikom.

          Szkolne Koło Caritas

      •  Piknik Rodzinny na terenie Szkoły Podstawowej nr 2
        • Piknik Rodzinny na terenie Szkoły Podstawowej nr 2

        • 25.05.2026
        • Piknik Rodzinny na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstancinie-Jeziornie był pełen radości, uśmiechów i fantastycznej zabawy! Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zjeżdżalnie , zawody sportowe oraz uwielbiana przez dzieci zabawa w pianie, która dostarczyła mnóstwo śmiechu i niezapomnianych emocji. Uczestnicy mogli również wykonać sobie tatuaż, stworzyć kolorowe obrazki z piasku czy własnoręcznie zrobić wyjątkowe bransoletki. Dodatkową atrakcją były loterie, w których można było wygrać fantastyczne nagrody, wzbudzające wiele emocji i radości.

          Nie zabrakło również pysznych atrakcji kulinarnych – smacznych przekąsek, słodyczy , domowych ciast oraz grillowanych specjałów: kiełbasek, kaszanki i karkówki. To był dzień pełen integracji, świetnej atmosfery i wspólnie spędzonego czasu. Super zabawa i uśmiechy uczestników najlepiej pokazały, jak wyjątkowe było to wydarzenie.

          Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólną zabawę. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich osób zaangażowanych w organizację wydarzenia – Radzie Rodziców, Dyrekcji Szkoły, nauczycielom, uczniom oraz sponsorom. Dziękujemy za ogrom pracy, zaangażowanie i serce włożone w przygotowanie tego wyjątkowego dnia. Dzięki Wam ten piknik był naprawdę niezapomniany!

          galeria

      • Dzieci z klasy OA i OB w Otrębusach
        • Dzieci z klasy OA i OB w Otrębusach

        • 25.05.2026
        • Dzieci z klasy O Ai OB były na wycieczce w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze w Otrębusach, na barwnym widowisku muzyczno-tanecznym, „Kolory”. To bardzo ciekawa i wartościowa propozycja dla dzieci, łącząca walory artystyczne z elementami edukacyjnymi.

      • Rada Rodziców
        • Rada Rodziców

        • 25.05.2026
        • Szanowni Państwo,

          z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu wpłat na fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2025/2026.

          Gratulujemy klasom, które w tegorocznej edycji konkursu osiągnęły najwyższy poziom wpłat w przeliczeniu na ucznia w klasie:

          I miejsce - klasa 1C

          II miejsce - klasa 8C

          III miejsce - klasa 4A

          Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie, terminowe wpłaty oraz wsparcie działań szkoły.

          Państwa wsparcie pozwala na realizację wielu inicjatyw i przedsięwzięć na rzecz naszych uczniów.

          Rada Rodziców

      • Dyżur wakacyjny w oddziałach przedszkolnych w szkołach
      • Turniej tabliczki mnożenia
        • Turniej tabliczki mnożenia

        • 20.05.2026
        • W poniedziałek, 18 maja 2026 roku, w świetlicy szkolnej odbyło się wręczenie nagród  za turniej tabliczki mnożenia. W rozgrywkach wzięło udział 32 zawodników z klas drugich.

          Celem konkursu było  rozwijanie zainteresowań matematycznych poprzez zabawę, zachęcanie do doskonalenia mnożenia w zakresie 50 oraz kształtowanie zdrowej rywalizacji i radzenie sobie ze stresem.

          Zawodnicy grali w grę „Krzyżak” z wykorzystaniem kart matematycznych  Andrzeja Grabowskiego. Musieli dopasować wyniki mnożenia do leżących na stole działań. Liczył się czas i poprawność odpowiedzi. Każdy sam decydował o rozpoczęciu gry poprzez włączenie stopera.

          Wyniki turnieju:

          1 miejsce – Alicja Nawała

          2 miejsce – Aleksander Żukowski

           3 miejsce – Adam Sokalski

           wyróżnienie – Ariadna Chirun, Kseniya Lysiuk, Antonina Sadło.

          Dziękujemy uczniom za udział w konkursie. Gratulujemy wszystkim graczom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów. Pamiętajcie, że znajomość tabliczki mnożenia jest niezwykle ważna!

          Wychowawcy świetlicy:

          Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie-Jeziornie 05-510 Konstancin - Jeziorna. Adres Szkoły Podstawowej nr 2 Konstancin-Jeziorna do e-Doręczeń: AE:PL-37288-36861-GJRRT-28
        • +48 22 756 41 91
          +48 22 754 03 39
        • ul. Żeromskiego 15
          05-510 Konstancin - Jeziorna
          Poland
        • Numery wewnętrzne:
        • 111 Sekretariat
          Godziny pracy sekretariatu:
          Poniedziałek - 8:00 - 16:00
          Wtorek - piątek - 7:30 - 15:30
        • 112 Intendent
          Odwoływanie obiadów do 8:30 telefonicznie lub email: obiady@zs2-konstancin.edu.pl
        • 113 Dyrektor szkoły Katarzyna Chiszko
        • 114 Wicedyrektor Agnieszka Gromada
        • 115 Wicedyrektor Agnieszka Bartosz-Goleniowska
        • 117 Psycholog
        • 118 Pielęgniarka
        • 121 Pedagog / Pedagog specjalny Dorota Alcan
        • 122 Referent / Kierownik gospodarczy
        • 124 Pokój nauczycielski
        • 125 Świetlica s.3
        • 126 Portiernia
        • 127 Świetlica s.32
        • 128 Zerówki
        • 129 Logopeda
        • 130 Pedagog / Pedagog specjalny Bogumiła Lachowicz
        • 203 Biblioteka
        • Numery kont szkolnych: Konto główne:
          98 8002 0004 0214 1729 2002 0001

          Konto do wpłat za obiady:
          98 800200040214172920020001

          Konto ZFŚS:
          71 8002 0004 0214 1729 2002 0002
        • Odwoływanie obiadów: obiady@zs2-konstancin.edu.pl
        • Godziny pracy sekretariatu:
          Poniedziałek - 8:00 - 16:00
          Wtorek - piątek - 7:30 - 15:30
        • AE:PL-37288-36861-GJRRT-28
      • Logowanie