Aktualności

          • 🎉 Bal Ósmoklasisty 2026 za nami! 🎉

            22.06.2026

            Co to był za wieczór! Mnóstwo uśmiechów, tańca, świetnej zabawy i niezapomnianych chwil.

            Drodzy Ósmoklasiści byliście wspaniali! Dziękujemy za fantastyczną atmosferę i wspólną zabawę.

            Zobaczcie kilka zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru!

            galeria

        • Mistrz czytania ze zrozumieniem
          • Mistrz czytania ze zrozumieniem

            18.06.2026

            W poniedziałek, 15 czerwca 2026 roku, w świetlicy

            szkolnej odbyło się wręczenie nagród za konkurs czytelniczy

            „MISTRZ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM”. Wzięło w nim

            udział 26 uczniów z klas drugich.

            Celem konkursu było doskonalenie cichego czytania ze

            zrozumieniem, kształtowanie koncentracji i umiejętności

            zdrowej rywalizacji oraz radzenia sobie ze stresem.

            Zadaniem uczestników było wykazanie się znajomością

            treści przeczytanego tekstu i wykonanie poleceń w podanym

            teście. W ocenie pracy liczył się czas i poprawność odpowiedzi.

            WYNIKI KONKURSU:

            I miejsce

            – Franciszek Górecki

            II miejsce

            – Benjamin Ziółek

            III miejsce

            – Alicja Nawała

            wyróżnienie

            – Lilia Białaś, Ariadna Chirun, Zofia Tarczoń.

            Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy

            osiągniętych wyników i dziękujemy za udział w konkursie.

            Życzymy kolejnych sukcesów!

            Wychowawcy świetlicy:

            Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

        • Zielona szkoła
          • Zielona szkoła

            18.06.2026

            Wycieczka odbyła się w dniach 16-17 czerwca w ośrodku Rewita Waplewo na Mazurach. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 6a i 6b.

            Dzień 1

            -survival ( gotowanie zupy

            i budowanie szałasów),

            - gra w kręgle oraz w bilarda

            - malowanie toreb,

            -dyskoteka.

            Dzień 2

            -turniej: paintball, łucznictwo, tor przeszkód, jenga, narty,

            - gra terenowa,

            - zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku.

            Wszystkim uczestnikom się podobało. Miło i aktywnie spędziliśmy czas, a do domu wróciliśmy szczęśliwi.

            Izabela Golon

            Marianna Halicka

        • Dzień pustej klasy
          • Dzień pustej klasy

            18.06.2026

            Dnia 12 czerwca w naszej szkole odbył się dzień pustej klasy. Celami głównymi tego dnia były :

            - rozwijanie samodzielności i współpracy

            - nauka poprzez obserwację i działanie

            - integracja wiedzy z różnych przedmiotów

            - rozwijanie kreatywności i aktywności fizycznej

            - budowanie relacji z przyrodą.

            Klasy 7 na lekcjach matematyki liczyły jaka kwotę pieniędzy trzeba przeznaczyć na to aby wysiać trawę przed naszą szkołą. Klasa 6A była w parku zdrojowym i uczniowie uzupełniali kartę pracy przygotowaną przez nauczyciela. Część klas realizowała tematy lekcji w "letniej klasie". Sposób realizacji programów nauczania bardzo nam się podobał , szkoda tylko że wyszliśmy tylko na jednej lekcji.

            Natalia Srzedzińska 7B

            Aniela Sienkiewicz 7B

        • 🎡 Dzień pełen radości i świetnej zabawy! 🎠
          • 🎡 Dzień pełen radości i świetnej zabawy! 🎠

            17.06.2026

            Dzisiaj uczniowie klas 3B i 3C odwiedzili Park Rozrywki Noe w Skarżysku-Kamiennej. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, ruchu na świeżym powietrzu i wspólnych przygód.

            Nie brakowało uśmiechów, emocji i doskonałej zabawy. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i bogatsi o kolejne piękne wspomnienia.

            Dziękujemy za wspaniały dzień!

            Wychowawczynie oraz nauczyciele współorganizujący

        • „Jak nie czytam, jak czytam”
          • „Jak nie czytam, jak czytam”

            17.06.2026

            12 czerwca o godzinie 10.00 nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Było nas ponad 200 osób z klas 1-8. Wraz z tysiącami innych uczestników z Polski i spoza Polski czytaliśmy swoje ulubione książki. Dla zapominalskich były losowe książki z wózka. Zrobiliśmy wspólne zdjęcia. Spora grupa chętnych uczniów zaprezentowała swój ulubiony tytuł i na forum na głos przeczytali fragmenty. Brawa za odwagę!

            Chętni mogą zobaczyć sprawozdanie na stronie:

            https://czytamy.org/.../Szkola-Podstawowa-nr-2-im-S...

            Biblioteka szkolna

        • Zajęcia z kodowania na macie
          • Zajęcia z kodowania na macie

            16.06.2026

            Dzieci z klasy 0b uczestniczyły w zajęciach z kodowania na macie edukacyjnej z wykorzystaniem robota Bee-Bot Podczas zabawy rozwijały logiczne myślenie, umiejętność planowania oraz współpracy.

            Sprzęt został zakupiony dzięki dofinansowaniu w ramach projektu edukacyjnego „Liderzy i Liderki Cyfrowej Edukacji”, w którym nasza szkoła wzięła udział. Dzięki udziałowi w projekcie możemy rozwijać kompetencje cyfrowe najmłodszych uczniów i wprowadzać ich w świat programowania poprzez naukę i zabawę.

            Ewa Skarżyńska

        • Pasowanie na czytelnika
          • Pasowanie na czytelnika

            16.06.2026

            Pasowaniem na czytelnika zakończyła się dla dzieci z oddziałów zerowych tegoroczna przygoda z biblioteką szkolną. Po sprawdzeniu wiedzy z zasad obowiązujących w bibliotece i zasad obchodzenia się w książką, uczniowie w obecności 2 swoich przewodników - Dużego i Małego Michała - złożyli uroczystą przysięgę, że będą szanować książki. W nagrodę za ciężką, ale miejmy nadzieję, że przyjemną pracę, uczniowie otrzymali upominek w postaci książki „Wnuczka antykwariusza” oraz zakładki.

            Biblioteka szkolna

        • Wycieczka do Smart Kids
          • Wycieczka do Smart Kids

            15.06.2026

            Grupy 0a i 0b wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do Smart Kids Planet.

            Dzieci miały okazję odkrywać, eksperymentować i uczyć się poprzez zabawę. Nie zabrakło mnóstwa radości, kreatywnych wyzwań i wspólnego spędzania czasu. To był dzień pełen uśmiechów i niezapomnianych wrażeń!

            galeria

        • Projekt edukacyjny "Liderki i liderzy cyfrowej edukacji szkolnej"
          • Projekt edukacyjny "Liderki i liderzy cyfrowej edukacji szkolnej"

            11.06.2026

            Gmina Konstancin-Jeziorna przystąpiła do projektu edukacyjnego "Liderki i liderzy cyfrowej edukacji szkolnej" (nr KPOD.05.08-IW.06-0110/25) realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, finansowanego w całości ze środków UE NextGenerationEU - Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności, zawartego w ramach Krajowego Planu Odbudowy - Reforma: C2.1: Zwiększenie skali zastosowań rozwiązań cyfrowych w sferze publicznej, gospodarce i społeczeństwie, Inwestycja C2.1.3: E-kompetencje.

            W ramach projekt dofinansowanie otrzymała:

            Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie-Jeziornie – 4808,00 zł

            Projekt „Liderki i liderzy cyfryzacji edukacji szkolnej” ma na celu podniesienie kompetencji cyfrowych nauczycieli, aby skuteczniej wprowadzali uczniów w świat technologii. Inicjatywa obejmuje szkolenia dla kadry pedagogicznej oraz dofinansowanie dla placówek na zakup materiałów edukacji cyfrowej.

        • Wycieczka do Torunia
          • Wycieczka do Torunia

            11.06.2026

            Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dwudniowej wycieczce edukacyjnej do Torunia. Program wyjazdu był bogaty w atrakcje związane z historią, nauką i kulturą regionu.

            Pierwszego dnia uczniowie brali udział w zajęciach w Twierdzy, podczas których poznawali historię obiektu oraz jego znaczenie dla obronności kraju. Następnie odwiedzili Planetarium, gdzie uczestniczyli w seansie poświęconym zagadnieniom astronomicznym i odkrywaniu tajemnic Wszechświata.

            Drugiego dnia uczestnicy zwiedzali Toruń z przewodnikiem, poznając najważniejsze zabytki miasta oraz jego bogatą historię. Ważnym punktem programu była wizyta w Domu Mikołaja Kopernika, dzięki której uczniowie mogli lepiej poznać życie i dokonania wybitnego astronoma. Na zakończenie wycieczki wzięli udział w warsztatach piernikowych, podczas których poznali tradycje związane z wypiekiem słynnych toruńskich pierników.

            Wyjazd był cenną lekcją historii i nauki, a także okazją do zdobywania wiedzy poprzez bezpośrednie doświadczenie.

            galeria

        • Konkurs „Ortografek”
          • Konkurs „Ortografek”

            09.06.2026

            W poniedziałek, 8 czerwca  2026 roku, w świetlicy szkolnej odbyło się wręczenie  nagród za konkurs ortograficzny „Ortografek”. Wzięło w nim udział 37 uczniów z klas drugich.

            Celem konkursu było zachęcanie dzieci do kontynuowania ćwiczeń nad poprawną pisownią wyrazów i pokonywania trudności ortograficznych. Zadanie uczniów polegało na wpisywaniu właściwych ortogramów w wyrazach, które pojawiały się na monitorze komputera.

            WYNIKI KONKURSU:                                                                           

            I miejsce – Franciszek Górecki                                                                                    

            II miejsce – Tymon Dybowski                                                                                                                           

            III miejsce – Sara Rahnama – Hezavah                                                              

            wyróżnienie – Hanna Pabisiak, Adam Nowociński, Franciszek Żurawski                                                                    

            Serdecznie dziękujemy zawodnikom za udział w ortograficznej rywalizacji i życzymy dalszych sukcesów. Zabawa połączona z edukacją, to najlepszy sposób opanowania trudnej sztuki ortografii.

            Wychowawcy świetlicy:

            Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

        • Konkurs Literacko-Ortograficzny
          • Konkurs Literacko-Ortograficzny

            09.06.2026

            XXV Gminny Konkurs Literacko-Ortograficzny im. Wandy Banaszewskiej pt. "Halo,halo! Tutaj ptasie radio..."

            Uczniowie z klas 1-4 wzięli udział w konkursie organizowanym przez szkołę No Bell.

            Był to czas wspólnej nauki, zabawy i aktywności fizycznej.

            Przedstawiamy wyniki naszych uczniów:

            3 miejsce w kategorii klas 1 zajęła drużyna w składzie: Gustaw W., Łucja N., Jan B.

            1 miejsce w kategorii klas 2 zajęła drużyna w składzie: Franciszek G., Franciszek Ż., Alicja N.

            3 miejsce w kategorii klas 4 zajęła drużyna w składzie: Apolonia J., Nina Z., Inka Sz.

            Na ręce Pani wicedyrektor została złożona statuetka dla szkoły.

            Gratulujemy!

    • Aktualności

      Co nowego w szkole?
      • Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka
        • Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka

        • 23.09.2024
        • Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka obchodzony jest co roku 20 września i jest okazją do wspaniałej zabawy.

          Dzieci miały możliwości zintegrować się ze swoimi kolegami i koleżankami, a także wziąć udział w różnych aktywnościach rozwijających ich umiejętności społeczne, artystyczne oraz ruchowe.

          Dzień Przedszkolaka był pełen wrażeń, a dzieci wracały do domu z uśmiechami na twarzach, pamiątkowymi medalami, dyplomami, słodkim upominkiem i wieloma miłymi wspomnieniami. Cieszymy się, że mogliśmy razem świętować tak ważny dla naszych dzieci dzień!

          Wychowawcy:

          Natalia Dul

          Anna Brzezińska

          galeria

      • Wyjście do Muzeum Wycinanki
        • Wyjście do Muzeum Wycinanki

        • 23.09.2024
        • Uczniowie z klasy 2b wybrali się na pieszą wycieczkę do Muzeum Wycinanki w Konstancinie - Jeziornie. Początkowo dzieci zdobyły wiedzę w zakresie historii wytwarzania papieru oraz historii budynku, w którym mieści się Muzeum Wycinanki. Następnie odbyła się część praktyczna - każdy wykonał swoją autorską wycinankę z papieru.

          Dziękujemy mamie Jakuba G., za pomoc w trakcie pieszej wędrówki oraz mamie Oliwii L. za pomoc na miejscu.

          Karolina Piekarniak, Elżbieta Świątek

          galeria

      • Moja Mała Ojczyzna
        • Moja Mała Ojczyzna

        • 23.09.2024
        • Jest to nazwa projektu edukacyjnego realizowanego w ramach pracy koła TRAPER przez Wojciecha Guszkowskiego - nauczyciela historii w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stefana Żeromskiego. Inspiratorem realizacji projektu jest Katarzyna Chiszko - dyrektor szkoły.

          Dziękujemy Jackowi Krajewskiemu za realizację filmu.

          film

      • Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach 1-3
        • Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach 1-3

        • 23.09.2024
        • Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości

          i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy.

          Były gry i zabawy. Powstały kolorowe kropkowe rysunki.

          We wszystkich podejmowanych działaniach towarzyszył uśmiech i kropki.

          Katarzyna Górecka

          galeria

      • Nowoczesny sprzęt w użyciu na biologii
      • Klasa 6a i klasa 6b w Łodzi
        • Klasa 6a i klasa 6b w Łodzi

        • 23.09.2024
        • Klasy 6a i b były dzisiaj na wycieczce w Łodzi. Oglądaliśmy zwierzęta mieszkające w orientarium. Udało nam się zabaczyć kąpiel słoni, kolorowe motyle, niebezpieczne drzewołazy, kolorowo umaszczone ibisy. W EC 1 poznaliśmy proces wytwarzania energii elektrycznej z węgla kamiennego.

          Małgorzata Czyż

          galeria

      • Goście z partnerskiego Denzlingen (Niemcy)
        • Goście z partnerskiego Denzlingen (Niemcy)

        • 23.09.2024
        • 17 września 2024 roku w naszej szkole powitaliśmy oficjalnie delegację nauczycieli oraz uczniów, którzy przybyli do naszej szkoły i miasta z kolejną partnerską wizytą. Gości powitali: Katarzyna Chiszko - dyrektor szkoły oraz Wojciech Guszkowski - przewodniczący Komitetu Miast Partnerskich Konstancina-Jeziorny.

          Koordynatorem wymiany jest: Katarzyna Furmańska - nauczycielka języka angielskiego w "dwójce".

          Wkrótce szczegółowa relacja z pobytu naszych Gości.

          galeria

      • Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie,
        • Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie,

        • 23.09.2024
        • dziękujemy, że i tym razem mogliśmy liczyć na Waszą pomoc! Bez Was by się nie udało! To dopiero drugi dzień zbiórki a odzew przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

          Otrzymaliśmy wiele darów dla potrzebujących z zalanych terenów. Z całego serca DZIĘKUJEMY!

          Pamiętajcie, że nadal zbieramy

          suchą żywność;

          wodę butelkowaną;

          środki czystości;

          koce/śpiwory.

          Rzeczy można przynosić do Szkoły do 20 września br. (piątku) i zostawiać przy portierni na parterze.

          Koordynatorzy akcji - Magdalena Ratajska, Dorota Alcan, Ewa Lasota, Urszula Ludwin

          galeria

      • Biegi o Puchar Dyrektora Szkoły
        • Biegi o Puchar Dyrektora Szkoły

        • 18.09.2024
        • 16 września dzieci z oddziałów zerowych wzięły udział w zawodach. Z pośród 35 zawodników miejsca na podium zajęli:

          kategoria dziewcząt:

          I miejsce - Martyna Ignacik

          II miejsce - Iga Lubczyńska

          III miejsce - Lena Ablewska

          kategoria chłopców:

          I miejsce - Marcel Prus

          II miejsce - Gabriel Brodnowski

          III miejsce - Danylo Panchenko

          Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału w zawodach.

          Wychowawcy:

          Natalia Dul

          Anna Brzezińska

          galeria

      • 85. rocznica agresji Związku Sowieckiego na Polskę
        • 85. rocznica agresji Związku Sowieckiego na Polskę

        • 18.09.2024
        • W uroczystościach wzięła udział delegacja z naszej szkoły: Katarzyna Chiszko - dyrektor szkoły, Agnieszka Bartosz-Goleniowska - wicedyrektor, Wojciech Guszkowski - nauczyciel historii, Monika Anusiewicz - nauczyciel współorganizujący oraz uczniowie z klasy 5b oraz klasy 4b. Uczniowie z klasy 5b, którzy należą do drużyny harcerskiej, zaciągnęli wartę honorową przed pomnikiem.

          galeria

      • Międzynarodowy Dzień Kropki
        • Międzynarodowy Dzień Kropki

        • 17.09.2024
        • Dzieci z oddziałów zerowych 16 września obchodziły dzień kreatywności. Z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez wychowawców oraz wykonały prace plastyczne.

          Wychowawcy:

          Natalia Dul

          Anna Brzezińska

          galeria

      • Defibrylator w SP2
        • Defibrylator w SP2

        • 16.09.2024
        • W roku szkolnym 2023/2024 w naszej szkole odbyła się wyjątkowa akcja. Społeczność szkolna zebrała fundusze na defibrylator dla naszej szkoły.

          🆘❤️‍🩹🆘 Dziękujemy darczyńcom za każdą przekazaną złotówkę. Dzięki nam udało się uzbierać odpowiednią kwotę. Szkoła Podstawowa nr 2 to pierwsza placówka szkolna na terenie Konstancina-Jeziorny, w której dostępny jest specjalistyczny sprzęt. Będzie on służył nie tylko naszej szkole, ale również środowisku lokalnemu.

          Dziękujemy! ♥️♥️♥️

          Organizatorki: Ewa Lasota, Magdalena Ratajska, Urszula Ludwin, Natalia Dul

      • Warsztaty z harcerzami
        • Warsztaty z harcerzami

        • 16.09.2024
        • W zeszłym tygodniu odbyły się warsztaty ratownicze dla wybranych klas

          prowadzone przez instruktorki i instruktorów Hufca Uroczysko Konstancin.

          Prowadzący pokazali podstawy pierwszej pomocy i nauczyli uczniów cennych

          umiejętności przydatnych w życiu.

          Bardzo dziękujemy harcerkom i harcerzom za przeprowadzone zajęcia i nie

          możemy się doczekać kolejnych.

          Urszula Ludwin

      • # Laboratoria Przyszłości
        • # Laboratoria Przyszłości

        • 16.09.2024
        • Uczniowie z klasy 2b świetnie poradzili sobie z nowym wyzwaniem z użyciem robotów. Zadaniem dzieci było znalezienie odpowiedniego kraju na mapie, patrząc na jego flagę. Następnie dana grupa musiała zdecydować jakim środkiem transportu wybrałaby się do tego kraju. Po ustaleniu szczegółów należało zaprogramować robota, aby dojechał do odpowiedniego krążka. Kiedy udało się "dotrzeć" robotem na miejsce, kolejnym punktem było programowanie robota tak, aby dojechał do różnych miejsc np. cukierni, kawiarni czy sklepu.

          Dzieci perfekcyjnie poradziły sobie z zadaniem.

          K.Piekarniak, E. Świątek

          galeria

      • Moja Mała Ojczyzna
        • Moja Mała Ojczyzna

        • 16.09.2024
        • Moja Mała Ojczyzna, to nazwa autorskiego programu

          historycznego dla uczniów, opracowanego przez nauczyciela historii Wojciecha Guszkowskiego.

          Program jest realizowany w ramach pracy koła TRAPER dla wszystkich uczniów klas IV – VIII. Dyrektor szkoły Katarzyna Chiszko zaakceptowała zarówno cele jak i harmonogram tego przedsięwzięcia.

          Uczniowie otrzymują karty pracy, opracowane przez naszego nauczyciela historii i udają się w teren. Z klasą 4a odkrywaliśmy historię ulicy Żeromskiego. Poznajemy zabytki oraz historię ludzi z nimi związanymi. Uczniowie słuchają opowieści oraz na bieżąco wypełniają karty pracy na podkładkach ufundowanych przez Radę Rodziców, dziękujemy.

          Dzięki udziałowi w tym programie, nasi młodzi mieszkańcy będą mogli poznać historię naszej Małej Ojczyzny. Program będzie realizowany przez cały rok szkolny.

          W pierwszym spotkaniu udział wzięli: Wojciech Guszkowski – nauczyciel historii i autor programu, Małgorzata Czyż – nauczycielka przyrody, Emilia Kamać – nauczycielka współorganizująca, Anna Cuch – mama ucznia.

          Foto – Anna Cuch

          galeria

      • Dni Kultury Francuskiej
        • Dni Kultury Francuskiej

        • 16.09.2024
        • Uczniowie naszej szkoły z klasy 8 wzięli udział w dniach kultury francuskiej zorganizowanych przez Dom Kultury Hugonówka. Tematem przewodnim wydarzenia było " Francuskie smaki, czyli Francja od kuchni". Uczniowie w ramach wolontariatu najpierw wspomogli organizatorów w przygotowaniu wydarzenia, a następnie wystąpili na scenie prezentując słownictwo francuskie związane z kuchnią i prezentując bajkę francuską La Fontaine'a pod tytułem "Rat des villes et rat des champs".

          Alicja Dycha

          galeria

      • Głosujemy na letnią klasę i Konstanciński piknik naukowy
        • Głosujemy na letnią klasę i Konstanciński piknik naukowy

        • 09.09.2024
        • Szanowni Państwo

          Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do kolejnej edycji Budżetu Partycypacyjnego.

          Zachęcamy do głosowania wszystkich mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna.

          Na głosowanie poświęcisz tylko chwilę, a z efektów będziesz cieszyć się przez kolejne lata.

           

          Nie zwlekaj, do końca głosowania pozostało tylko 13 dni do dnia 18 września.

          Zasady głosowania:

          • Prawo do udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec Gminy Konstancin-Jeziorna.
          • Każdy uprawniony mieszkaniec ma prawo głosować tylko raz - elektronicznie bądź poprzez papierową kartę do głosowania - osobiście w punktach stacjonarnych wyznaczonych przez Burmistrza Gminy.
          • Każdy uprawniony mieszkaniec może poprzeć maksymalnie dwa projekty: 1 z listy projektów inwestycyjno - remontowych i 1 z listy projektów pozostałych. Uwaga! Dopuszczalne jest także głosowanie tylko na jeden projekt z dowolnej listy.
          • Aby prawidłowo oddać głos należy podać: imię i nazwisko oraz adres zamieszkania, a także potwierdzić zawarte oświadczenia. 

          Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej placówki reprezentowanej przez Radę Rodziców i zagłosowanie na projekty wzbogacające ofertę naszej szkoły. Chodzi o dwa projekty, na które możecie Państwo głosować jednocześnie-

          1. Letnia klasa- ( to projekt inwestycyjny , który pozwoli w dni upalne i nie tylko realizować zajęcia poza budynkiem szkolnym, w altanie zbudowanej z pozyskanych środków na terenie szkoły)
          2. Konstanciński Piknik Naukowy

          Obydwa projekty zgłoszone zostały przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Konstancinie Jeziornie.

          Liczymy na Państwa wsparcie i reklamowanie oraz pozyskanie wsparcia mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. Razem możemy stworzyć wspaniałe otoczenie szkoły i ciekawe zajęcia dla dzieciaków.

           

          Głosować można w szkole - wypełniając druk znajdujący się u Panów Dozorców i wrzucenie go do skrzynki Budżetu Obywatelskiego lub drogą elektroniczną

          https://konstancin.konsultacje-spoleczne.pl/

           

          Serdecznie zapraszamy do głosowania

          Wychowawcy wraz z Dyrekcją Szkoły

      • Szkoły Pełne Talentów 2024 – TALENCIAKI
        • Szkoły Pełne Talentów 2024 – TALENCIAKI

        • 09.09.2024
        • „Szkoły Pełne Talentów” 2024 – TALENCIAKI

          Ruszyła trzecia edycja akcji „Szkoły Pełne Talentów”, którą organizuje sieć sklepów Lidl.

          Zapraszamy do wspierania naszej szkoły.

          Talenciaka możemy przekazać szkole na dwa sposoby:

          1. Na stronie https://szkoly.lidl.pl wyszukać naszą szkołę: przepisać kod numeryczny z Talenciaka lub zeskanować z niego unikalny kod QR.

          2. Wrzucić Talenciaka do specjalnych pudełek, które od jutra będą dostępne

          w holu szkoły przy portiernii oraz w sali nr 3 (główna świetlica). Zachęcamy

          do regularnego przekazywania Talenciaków i mobilizowania swoich bliskich

          do udziału.

          Wspólnymi siłami możemy dla naszych uczniów zdobyć sprzęt sportowy, dydaktyczny lub elektroniczny.

      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie-Jeziornie 05-510 Konstancin - Jeziorna. Adres Szkoły Podstawowej nr 2 Konstancin-Jeziorna do e-Doręczeń: AE:PL-37288-36861-GJRRT-28
        • +48 22 756 41 91
          +48 22 754 03 39
        • ul. Żeromskiego 15
          05-510 Konstancin - Jeziorna
          Poland
        • Numery wewnętrzne:
        • 111 Sekretariat
          Godziny pracy sekretariatu:
          Poniedziałek - 8:00 - 16:00
          Wtorek - piątek - 7:30 - 15:30
        • 112 Intendent
          Odwoływanie obiadów do 8:30 telefonicznie lub email: obiady@zs2-konstancin.edu.pl
        • 113 Dyrektor szkoły Katarzyna Chiszko
        • 114 Wicedyrektor Agnieszka Gromada
        • 115 Wicedyrektor Agnieszka Bartosz-Goleniowska
        • 117 Psycholog
        • 118 Pielęgniarka
        • 121 Pedagog / Pedagog specjalny Dorota Alcan
        • 122 Referent / Kierownik gospodarczy
        • 124 Pokój nauczycielski
        • 125 Świetlica s.3
        • 126 Portiernia
        • 127 Świetlica s.32
        • 128 Zerówki
        • 129 Logopeda
        • 130 Pedagog / Pedagog specjalny Bogumiła Lachowicz
        • 203 Biblioteka
        • Numery kont szkolnych: Konto główne:
          98 8002 0004 0214 1729 2002 0001

          Konto do wpłat za obiady:
          98 800200040214172920020001

          Konto ZFŚS:
          71 8002 0004 0214 1729 2002 0002
        • Odwoływanie obiadów: obiady@zs2-konstancin.edu.pl
        • Godziny pracy sekretariatu:
          Poniedziałek - 8:00 - 16:00
          Wtorek - piątek - 7:30 - 15:30
        • AE:PL-37288-36861-GJRRT-28
      • Logowanie