Aktualności

        • Zielona szkoła klasy 8a i 8c
          • Zielona szkoła klasy 8a i 8c

            25.06.2026

            Tuż przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy 8a i 8c spędzili 3 wspaniałe dni w ośrodku Tarda Camp nad jeziorem Bartężek. W pięknych okolicznościach przyrody i przy ciepłej i słonecznej pogodzie aktywnie korzystali z oferowanych atrakcji: pływania kajakami, wędkowania, parku linowego, gier zespołowych, rowerów, pływania na sup-ie i kąpieli. Była też okazja do wspólnej zabawy i długich rozmów i integracji. Mamy nadzieję, że ten wyjazd na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

        • Turniej wiedzy
          • Turniej wiedzy

            24.06.2026

            W poniedziałek, 22 czerwca 2026 roku, w świetlicy

            szkolnej odbyło się wręczenie nagród za turniej wiedzy. Wzięło

            w nim udział 27 uczniów z klas drugich.

            Do finału zakwalifikowało się sześciu zawodników, którzy

            uzyskali najwięcej punktów w etapie pisemnym. Finaliści

            losowali kartki z numerami i uważnie słuchali pytań czytanych

            przez pozostałych uczniów. Za każdą poprawną odpowiedź

            otrzymywali punkt w postaci naklejki.

            Uczestnicy wykazali się bardzo dużą wiedzą z zakresu

            edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej,

            plastycznej, muzycznej i informatycznej.

            Po emocjonującej dogrywce ogłoszono wyniki turnieju:

            I miejsce – Hanna Pabisiak

            II miejsce – Antonina Sadło

            III miejsce – Alicja Nawała , Benjamin Ziółek

            wyróżnienie – Ariadna Chirun , Weronika Derecka .

            Gratulujemy uczestnikom turnieju wspaniałej wiedzy.

            Życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu nowych

            wiadomości i umiejętności!

            Wychowawcy świetlicy:

            Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

        • „Tydzień dla Bezpieczeństwa” w świetlicy
          • „Tydzień dla Bezpieczeństwa” w świetlicy

            24.06.2026

            W minionym tygodniu uczniowie klas 2 aktywnie uczestniczyli w działaniach realizowanych w ramach TYGODNIA DLA BEZPIECZEŃSTWA.

            Celem przedsięwzięcia było kształtowanie odpowiedzialnych postaw oraz poszerzanie wiedzy na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życia codziennego.

            Podczas zajęć dzieci rozmawiały o zasadach bezpiecznego zachowania w szkole, w domu, na drodze,podczas aktywnego wypoczynku oraz o zagrożeniach w sieci. Nie zabrakło również działań praktycznych i kreatywnych. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w projekcie plastycznym, przygotowując prace promujące bezpieczeństwo i zdrowy styl życia.

            Katarzyna Kozicka

            Katarzyna Tyc

        • Czy szkoła może mieć urok?
          • Czy szkoła może mieć urok?

            24.06.2026

            Oczywiście, zwłaszcza w czerwcu, kiedy można wybrać się z klasą na lody. W pięknych okolicznościach przyrody klasa 4 c odliczała dni do końca roku szkolnego.

        • Edukacja przyrodnicza w klasie 1A
          • Edukacja przyrodnicza w klasie 1A

            24.06.2026

            W tym roku szkolnym pierwszoklasiści postanowili zagłębić się w tajniki przyrody . Dzięki doswiadczeniom przeprowadzanym w ramach Programu z Pandą Fundacji WWF Polska uczniowie poznawali zwierzęta oraz uczyli się przeciwdziałać zagrożeniom przyrody.

            Mieli również zaszczyt gościć p. J. Werle oraz p. P. Pukaluk, którzy zapoznali dzieci ze światem ptaków oraz węży.

            Bardzo dziękujemy za ciekawe spotkania

            Wychowawca klasy 1a - Justyna Szulc

            galeria

        • Apel - ERASMUS+
          • Apel - ERASMUS+

            23.06.2026

            W minionym tygodniu odbył się apel poświęcony zagadnieniom związanym z programem ERASMUS+

            Uczniowie klas 5-7 poznali korzyści płynące z udziału w projektach realizowanych w ramach Erasmus+.

            Podczas apelu ogłoszeni zostali zwycięzcy szkolnego konkursu Euroquiz, którzy zostali nagrodzeni upominkami ofiarowanymi przez Komisję Europejską.

            Zespół ds. Erasmus+

        • Nagroda Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego
          • Nagroda Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego

            23.06.2026

            Z ogromną dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Kacper Grabowski otrzymał Nagrodę Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego za osiągnięcia sportowe w 2025 roku w dyscyplinie kickboxing.

            Kacprze, gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych zwycięstw oraz spełnienia sportowych marzeń!

        • Wycieczka do parku trampolin
          • Wycieczka do parku trampolin

            23.06.2026

            Na zakończenie roku szkolnego uczniowie klasy 5a uczestniczyli w wyjściu do parku trampolin. Była to ostatnia wycieczka klasowa, która przebiegła w miłej atmosferze i pozwoliła uczniom aktywnie oraz radośnie spędzić wspólnie czas kończącego się roku szkolnego.

          • 🎉 Bal Ósmoklasisty 2026 za nami! 🎉

            22.06.2026

            Co to był za wieczór! Mnóstwo uśmiechów, tańca, świetnej zabawy i niezapomnianych chwil.

            Drodzy Ósmoklasiści byliście wspaniali! Dziękujemy za fantastyczną atmosferę i wspólną zabawę.

            Zobaczcie kilka zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru!

            galeria

        • Mistrz czytania ze zrozumieniem
          • Mistrz czytania ze zrozumieniem

            18.06.2026

            W poniedziałek, 15 czerwca 2026 roku, w świetlicy

            szkolnej odbyło się wręczenie nagród za konkurs czytelniczy

            „MISTRZ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM”. Wzięło w nim

            udział 26 uczniów z klas drugich.

            Celem konkursu było doskonalenie cichego czytania ze

            zrozumieniem, kształtowanie koncentracji i umiejętności

            zdrowej rywalizacji oraz radzenia sobie ze stresem.

            Zadaniem uczestników było wykazanie się znajomością

            treści przeczytanego tekstu i wykonanie poleceń w podanym

            teście. W ocenie pracy liczył się czas i poprawność odpowiedzi.

            WYNIKI KONKURSU:

            I miejsce

            – Franciszek Górecki

            II miejsce

            – Benjamin Ziółek

            III miejsce

            – Alicja Nawała

            wyróżnienie

            – Lilia Białaś, Ariadna Chirun, Zofia Tarczoń.

            Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy

            osiągniętych wyników i dziękujemy za udział w konkursie.

            Życzymy kolejnych sukcesów!

            Wychowawcy świetlicy:

            Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

        • Zielona szkoła
          • Zielona szkoła

            18.06.2026

            Wycieczka odbyła się w dniach 16-17 czerwca w ośrodku Rewita Waplewo na Mazurach. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 6a i 6b.

            Dzień 1

            -survival ( gotowanie zupy

            i budowanie szałasów),

            - gra w kręgle oraz w bilarda

            - malowanie toreb,

            -dyskoteka.

            Dzień 2

            -turniej: paintball, łucznictwo, tor przeszkód, jenga, narty,

            - gra terenowa,

            - zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku.

            Wszystkim uczestnikom się podobało. Miło i aktywnie spędziliśmy czas, a do domu wróciliśmy szczęśliwi.

            Izabela Golon

            Marianna Halicka

        • Dzień pustej klasy
          • Dzień pustej klasy

            18.06.2026

            Dnia 12 czerwca w naszej szkole odbył się dzień pustej klasy. Celami głównymi tego dnia były :

            - rozwijanie samodzielności i współpracy

            - nauka poprzez obserwację i działanie

            - integracja wiedzy z różnych przedmiotów

            - rozwijanie kreatywności i aktywności fizycznej

            - budowanie relacji z przyrodą.

            Klasy 7 na lekcjach matematyki liczyły jaka kwotę pieniędzy trzeba przeznaczyć na to aby wysiać trawę przed naszą szkołą. Klasa 6A była w parku zdrojowym i uczniowie uzupełniali kartę pracy przygotowaną przez nauczyciela. Część klas realizowała tematy lekcji w "letniej klasie". Sposób realizacji programów nauczania bardzo nam się podobał , szkoda tylko że wyszliśmy tylko na jednej lekcji.

            Natalia Srzedzińska 7B

            Aniela Sienkiewicz 7B

        • 🎡 Dzień pełen radości i świetnej zabawy! 🎠
          • 🎡 Dzień pełen radości i świetnej zabawy! 🎠

            17.06.2026

            Dzisiaj uczniowie klas 3B i 3C odwiedzili Park Rozrywki Noe w Skarżysku-Kamiennej. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, ruchu na świeżym powietrzu i wspólnych przygód.

            Nie brakowało uśmiechów, emocji i doskonałej zabawy. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i bogatsi o kolejne piękne wspomnienia.

            Dziękujemy za wspaniały dzień!

            Wychowawczynie oraz nauczyciele współorganizujący

        • „Jak nie czytam, jak czytam”
          • „Jak nie czytam, jak czytam”

            17.06.2026

            12 czerwca o godzinie 10.00 nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Było nas ponad 200 osób z klas 1-8. Wraz z tysiącami innych uczestników z Polski i spoza Polski czytaliśmy swoje ulubione książki. Dla zapominalskich były losowe książki z wózka. Zrobiliśmy wspólne zdjęcia. Spora grupa chętnych uczniów zaprezentowała swój ulubiony tytuł i na forum na głos przeczytali fragmenty. Brawa za odwagę!

            Chętni mogą zobaczyć sprawozdanie na stronie:

            https://czytamy.org/.../Szkola-Podstawowa-nr-2-im-S...

            Biblioteka szkolna

        • Zajęcia z kodowania na macie
          • Zajęcia z kodowania na macie

            16.06.2026

            Dzieci z klasy 0b uczestniczyły w zajęciach z kodowania na macie edukacyjnej z wykorzystaniem robota Bee-Bot Podczas zabawy rozwijały logiczne myślenie, umiejętność planowania oraz współpracy.

            Sprzęt został zakupiony dzięki dofinansowaniu w ramach projektu edukacyjnego „Liderzy i Liderki Cyfrowej Edukacji”, w którym nasza szkoła wzięła udział. Dzięki udziałowi w projekcie możemy rozwijać kompetencje cyfrowe najmłodszych uczniów i wprowadzać ich w świat programowania poprzez naukę i zabawę.

            Ewa Skarżyńska

    • Aktualności

      Co nowego w szkole?
      • Klasa Ob wybrała się na spacer  na łąkę 🌿🌼
      • "Zemsta" w SP 2
      • Eliminacje szkolne do XIII Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku
        • Eliminacje szkolne do XIII Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku

        • 30.04.2026
        • 14 kwietnia odbyły się eliminacje szkolne do XIII Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku, organizowanych przez Politechnikę Wrocławską. Wzięło w nich udział 21 uczniów, w 3 kategoriach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4-6 i klasy 7-8. Ogółem w konkursie wystartowało 186 szkół podstawowych z całej Polski. Listy finalistów będą opublikowane 30 kwietnia na stronie: https://sudoku.pwr.edu.pl/edycja-2026

          Tegoroczne zadania okazały się wyjątkowo trudne. Najlepiej poradzili sobie najmłodsi uczestnicy:

          I miejsce- Zosia, kl. 3a

          II miejsce- Jan, kl. 3c

          III miejsce- Magdalena, kl. 3a

          Wyróżnienie- Jakub, kl. 7b

          Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do rozwiązywania sudoku każdego dnia.

          Biblioteka szkolna

      • „EuroQuiz – Erasmus+”
        • „EuroQuiz – Erasmus+”

        • 30.04.2026
        • Serdecznie zapraszamy uczniów klas 5–7 do udziału w szkolnym konkursie wiedzy o Europie „EuroQuiz – Erasmus+”, który odbędzie się 8 maja 2026 r. o godz. 10:45 (4. lekcja) na terenie szkoły.

          Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy uczniów o Europie, rozwijanie zainteresowań geograficznych, historycznych i kulturowych oraz promowanie wiedzy o krajach europejskich.

          Konkurs będzie miał formę testu pisemnego (ok. 45 minut). W przypadku remisu przewidziana jest dogrywka ustna.

          Zakres tematyczny obejmuje m.in.:

          – państwa Europy,

          – historię Europy,

          – instytucje europejskie,

          – kulturę i tradycje,

          – znane postacie europejskie,

          – ciekawostki geograficzne.

          Zgłoszenia przyjmują nauczycielki języka angielskiego do dnia 4 maja 2026 r.

          Udział w konkursie będzie premiowany punktami, które zostaną uwzględnione w planowanej rekrutacji do mobilności w ramach programu Erasmus+.

          W załączeniu przesyłamy regulamin konkursu oraz linki do stron internetowych, z których uczniowie mogą przygotować się do konkursu:

          1.23 Ciekawostki i Informacje o Europie Dla Dzieci - Fajne Podróże

          2.100 najlepszych ciekawostek o Europie i niezwykłe zdjęcia z Europy

          3.22 ciekawostki o Europie | Ciekawostki

          4.Ciekawostki o Unii Europejskiej dla dzieci – 10 fascynujących faktów

          5.Wersja łatwa do czytania i zrozumienia – informacje o UE | Unia Europejska

          6.Toporopa gry edukacyjne: Geografia Europy

          Zachęcamy uczniów do udziału i sprawdzenia swojej wiedzy w przyjaznej, konkursowej atmosferze.

      • Złoto dziewcząt w piłce nożnej
        • Złoto dziewcząt w piłce nożnej

        • 30.04.2026
        • Kontynuując kolejne sukcesy "Dwójeczki", dziewczęta rozegrały serię zaciętych i pełnych emocji meczów w piłce nożnej. Dzięki determinacji, świetnej współpracy i walce do końca udało się pokonać wszystkie szkoły, a tym samym wywalczyć I miejsce w gminie.

          Wielkie gratulacje!

          Ze sportowym pozdrowieniem

          Jolanta Mikulska

      • Konkurs matematyczny "Kangurek"
        • Konkurs matematyczny "Kangurek"

        • 30.04.2026
        • W poniedziałek, 27 kwietnia 2026 roku, w świetlicy szkolnej odbyło się wręczenie nagród za konkurs matematyczny Kangurek. Wzięło w nim udział 24 uczniów z klas drugich.

          Celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań, uzdolnień matematycznych, kształtowanie umiejętności logicznego myślenia oraz zdrowej rywalizacji.

          Atmosfera podczas konkursu była pełna skupienia. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności matematyczne. Przez godzinę zmagali się z zadaniami tekstowymi o różnym stopniu trudności. Wykazali się dużą motywacją i zaangażowaniem.

          WYNIKI KONKURSU:

          I miejsce – Ariadna Chirun II miejsce – Kseniya Lysiuk III miejsce – Benjamin Ziółek wyróżnienie – Franciszek Górecki, Hanna Pabisiak, Alicja Nawała.

          Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu zaangażowania i osiągniętych wyników.

          Wychowawcy świetlicy:

          Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

        • III Mazowieckie Mistrzostwa Szkół w Rummikub

        • 28.04.2026
        • W dniu 23 kwietnia 2026 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Pomnika Zwycięstwa 1920 r. w Markach, odbyły się III Mazowieckie Mistrzostwa Szkół w Rummikub.

          Naszą szkołę reprezentowali:

          Stanisław Krejs, kl.3c

          Szymon Michalski, kl. 7c.

          Stanisław zajął 28 miejsce na 104, zaś Szymon 8 na 104, dzięki czemu uzyskał awans na Mistrzostwa Polski w Rummikub, które odbędą się 12 czerwca w Łodzi!

          Serdecznie gratulujemy!

          Zapraszamy do udziału za rok.

          Katarzyna Hysz

      • Scena Młodych – młode talenty naszej szkoły na scenie 🎶
        • Scena Młodych – młode talenty naszej szkoły na scenie 🎶

        • 28.04.2026
        • Podczas wydarzenia „Scena Młodych”, organizowanego przez Konstanciński Dom Kultury, uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować swoje pasje i umiejętności przed publicznością mieszkańców Konstancina-Jeziorny. Na scenie pojawiły się różnorodne występy młodych artystów – zarówno solo, jak i w duetach – obejmujące taniec, akrobatykę, śpiew oraz grę na instrumentach.

          Uczniowie Koła Teatralnego zmierzyli się z klasyką, przygotowując spektakl „Zemsta” wg Aleksander Fredro. Mimo wymagającego języka utworu młodzi aktorzy poradzili sobie znakomicie, a możliwość wystąpienia w kostiumach z epoki była dla nich ogromną radością. Ich występ został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność.

          Na scenie wystąpił również Zespół Pieśni i Tańca „Przepióreczka” – od lat związany z naszą szkołą, zachwycający energią, barwnością i pięknem polskiej tradycji.

          Ważnym elementem naszego udziału był także występ chóru szkolnego – pełen zaangażowania, wspólnej energii i radości z muzykowania, który spotkał się z życzliwym odbiorem publiczności.

          Naszą szkołę reprezentowało łącznie aż 14 występów – co tym bardziej cieszy i napawa dumą.

          Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia

          Fot. Paulina Wolak oraz materiały Konstancińskiego Domu Kultury

      • 🏅 Kolejny powód do dumy! 🏅
        • 🏅 Kolejny powód do dumy! 🏅

        • 28.04.2026
        • W dniach 25–26.04.2026 odbyła się I runda Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików (12–13 lat) w pływaniu. Nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie, pokazując ogromne zaangażowanie i sportowego ducha

          Multimedalistami w swoich kategoriach wiekowych zostali:

          • Maksymilian Biczyk (5a) 3x

          • Izabela Golon (6b) 3x 1x

          • Ignacy Piniewski (7b) 1x3x

          Łącznie nasi zawodnicy wywalczyli aż 11 medali indywidualnych:

          Świetnie spisali się również w rywalizacji drużynowej, zdobywając:

          2 medale brązowe w sztafetach!

          Do sukcesu drużyny przyczynili się także:

          • Hubert Stegenka (6b)

          • Franciszek Skoczeń (6a)

          Naszą szkołę reprezentowali również:

          • Franciszek Szuliński (5a)

          • Karol Bernat (5b)

          • Wojciech Jakubiak (6b)

          • Filip Machoń (6a)

          Gratulujemy wszystkim zawodnikom! Wasza determinacja, ciężka praca i pasja do sportu przynoszą wspaniałe efekty — jesteśmy z Was bardzo dumni

          Trzymamy kciuki za kolejne starty i jeszcze więcej sukcesów!

          Weronika Durajczyk

          galeria

      • Spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem
        • Spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem

        • 28.04.2026
        • W kwietniu z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich odbyło się spotkanie z Marcinem Koziołem, autorem książek dla dzieci i młodzieży. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 4-6. Pisarz, wykorzystując swój utwór, „Skrzynię władcy piorunów”, zachęcał do realizacji swoich marzeń, pomimo przeciwności losu (np. niepełnosprawności). Opowiadał o osobach, które dopiero po wypadku odnalazły w sobie siłę do spełniania swoich pragnień. Zdradził nam, że Spajk- książkowy pies asystujący, miał swój odpowiednik w rzeczywistości i opowiedział o roli tych zwierząt w życiu osób niepełnosprawnych. Przedstawił nam postać Nikoli Tesli i jego osiągnięcia i dziwactwa (jak to bywa u geniuszy), a potem wybrańcy mogli wykonać ćwiczenia z elektrycznością. Każdy chętny mógł zakupić książkę i otrzymać autograf autora.

          Biblioteka szkolna

      • Spotkanie z teatrem retablo
        • Spotkanie z teatrem retablo

        • 28.04.2026
        • W kwietniu, z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich, odwiedził nas Teatr Miejsca z Torunia, w wyjątkowy sposób przedstawiając dwie baśnie H. Ch. Andersena. Tę formę teatru, połączenie średniowiecznego teatru retablo i sztuki kamishibai, mieli okazję obejrzeć uczniowie klas 0-3 mieli. Zachwycała baśniowa, ręcznie wykonana scenografia i muzyka na żywo, czarował głos. Po przedstawieniu uczniowie mieli możliwość z bliska obejrzeć wszystkie elementy scenografii i uzyskać autograf.

          Biblioteka szkolna

      • Pamiętamy!
        • Pamiętamy!

        • 28.04.2026
        • W dniu 20 kwietnia, w naszej szkole, upamiętniliśmy 83 rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.

          Była to ważna lekcja historii i pamięci o wydarzeniach, które na zawsze pozostaną częścią naszej tożsamości.

          Na znak pamięci i szacunku przypięliśmy żonkile - symbol tego wydarzenia oraz hołdu dla jego bohaterów i ofiar.

          PAMIĘTAMY!

          Katarzyna Kozicka Anna Brzezińska

      •  Koszt obiadów - maj 2026
        • Koszt obiadów - maj 2026

        • 23.04.2026
        • U W A G A!

          Koszt obiadów w maju:

          Szkoła Podstawowa: 17 x 12 zł. = 204 zł.

          Klasa 0:  20 x 16 zł. = 320 zł. 

                        

      • Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych
        • Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych

        • 23.04.2026
        • 21 kwietnia 2026 roku w Kamieniu odbyły się XXVIII Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w indywidualnych biegach przełajowych dla dzieci i młodzieży szkolnej. W wydarzeniu wzięli udział najlepsi zawodnicy wyłonieni w etapach gminnych, powiatowych oraz międzypowiatowych.

          Naszą szkołę oraz gminę reprezentowała jedna zawodniczka – uczennica klasy 6b, Izabela Golon. W kategorii dziewcząt z rocznika 2013 na linii startu stanęło aż 70 uczestniczek z różnych rejonów województwa, co świadczyło o bardzo wysokim poziomie rywalizacji.

          Trasa biegu liczyła 800 metrów i była wyjątkowo wymagająca. Zróżnicowany teren stanowił dodatkowe wyzwanie dla zawodniczek, sprawdzając ich wytrzymałość, siłę oraz umiejętności dostosowania tempa do warunków.

          Izabela Golon rozpoczęła bieg bardzo dobrze i przez dłuższy czas utrzymywała się w ścisłej czołówce, biegnąc w pierwszej trójce. Ostatecznie, po zaciętej rywalizacji, ukończyła bieg na wysokim 8. miejscu, plasując się wśród najlepszych zawodniczek w województwie.

          Jest to jeden z największych sukcesów naszej szkoły i gminy w biegach przełajowych w ostatnim czasie. Serdecznie gratulujemy Izabeli osiągniętego wyniku oraz życzymy Jej dalszych sukcesów sportowych.

      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie-Jeziornie 05-510 Konstancin - Jeziorna. Adres Szkoły Podstawowej nr 2 Konstancin-Jeziorna do e-Doręczeń: AE:PL-37288-36861-GJRRT-28
        • +48 22 756 41 91
          +48 22 754 03 39
        • ul. Żeromskiego 15
          05-510 Konstancin - Jeziorna
          Poland
        • Numery wewnętrzne:
        • 111 Sekretariat
          Godziny pracy sekretariatu:
          Poniedziałek - 8:00 - 16:00
          Wtorek - piątek - 7:30 - 15:30
        • 112 Intendent
          Odwoływanie obiadów do 8:30 telefonicznie lub email: obiady@zs2-konstancin.edu.pl
        • 113 Dyrektor szkoły Katarzyna Chiszko
        • 114 Wicedyrektor Agnieszka Gromada
        • 115 Wicedyrektor Agnieszka Bartosz-Goleniowska
        • 117 Psycholog
        • 118 Pielęgniarka
        • 121 Pedagog / Pedagog specjalny Dorota Alcan
        • 122 Referent / Kierownik gospodarczy
        • 124 Pokój nauczycielski
        • 125 Świetlica s.3
        • 126 Portiernia
        • 127 Świetlica s.32
        • 128 Zerówki
        • 129 Logopeda
        • 130 Pedagog / Pedagog specjalny Bogumiła Lachowicz
        • 203 Biblioteka
        • Numery kont szkolnych: Konto główne:
          98 8002 0004 0214 1729 2002 0001

          Konto do wpłat za obiady:
          98 800200040214172920020001

          Konto ZFŚS:
          71 8002 0004 0214 1729 2002 0002
        • Odwoływanie obiadów: obiady@zs2-konstancin.edu.pl
        • Godziny pracy sekretariatu:
          Poniedziałek - 8:00 - 16:00
          Wtorek - piątek - 7:30 - 15:30
        • AE:PL-37288-36861-GJRRT-28
      • Logowanie