Aktualności

        • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026
          • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026

            27.06.2026

            Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stefana Żeromskiego. Tego dnia odbyły się dwa spotkania – dla uczniów klas 0–3 oraz dla uczniów klas 4–7, podczas których podsumowano mijający rok pełen nauki, wyzwań, sukcesów i wspólnych doświadczeń.

            W uroczystościach uczestniczyli Burmistrz Konstancina-Jeziorny, pan Piotr Napłoszek, dyrektor szkoły Katarzyna Chiszko, wicedyrektor Agnieszka Bartosz-Goleniowska, wicedyrektor Agnieszka Gromada, grono pedagogiczne, uczniowie oraz rodzice.

            Podczas spotkań nie zabrakło serdecznych podziękowań dla nauczycieli za ich codzienną pracę i zaangażowanie, a także gratulacji dla uczniów za osiągnięcia edukacyjne, sportowe i artystyczne oraz wytrwałość w zdobywaniu wiedzy. Był to również moment wręczenia świadectw, wyróżnień i nagród dla uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli szczególne sukcesy.

            Szczególnie wzruszającym momentem uroczystości było pożegnanie pracowników naszej szkoły, którzy kończą swoją zawodową drogę w murach „Dwójki”. Społeczność szkolna złożyła serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę, oddanie i serce wkładane w codzienne obowiązki pani Laurze Mościńskiej-Puszce, pani Iwonie Wojewodzie, pani Annie Tomaszewskiej, pani Joannie Strzydze oraz panu Sławomirowi Karczowi, konserwatorowi szkoły. Były kwiaty, ciepłe słowa, wspomnienia i życzenia zdrowia, pomyślności oraz powodzenia na kolejnych etapach życia.

            Dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście życzyli wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji, zachęcając do odpoczynku i nabrania sił przed kolejnym rokiem szkolnym.

            Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.

            Do zobaczenia we wrześniu!

            galeria

          • Wycieczka klas 2

            27.06.2026

            25 czerwca 2026 r. klasy 2 a,b,c odwiedziły Ośrodek Edukacji Technicznej "Pinokio" w Słomczynie. W trakcie zajęć dzieci poznały różne gatunki drzew, sposoby obróbki drewna oraz maszyny stolarskie. Samodzielnie wykonały praktyczny organizer na biurko. Był również czas na zabawę i ognisko ze smacznymi kiełbaskami.Wycieczka pełna była atrakcji, zabawy i ciekawych doświadczeń. Wszyscy bawili się znakomicie i na pewno długo będziemy wspominać ten ostatni wspólnie spędzony dzień przed końcem roku szkolnego.

            Wychowawcy: Dorota Zagończyk, Agata Bińkowska, Małgorzata Pietrzak, Anna Brzezińska, Marzena Fabisiak, Przemysław Ogórek

            galeria

        • Szanowni Państwo
          • Szanowni Państwo

            27.06.2026

            Serdecznie dziękuję za trzy lata owocnej współpracy, życzliwości oraz wsparcia. Dziękuję za zaufanie, zaangażowanie i pomoc w tworzeniu przyjaznej atmosfery dla dzieci w świetlicy szkolnej.

            Wspólnie przeżyliśmy wiele radosnych chwil, zrealizowaliśmy liczne przedsięwzięcia i towarzyszyliśmy dzieciom w ich codziennym rozwoju. Państwa otwartość, pomoc oraz dobre słowo były dla mnie niezwykle cenne.

            Życzę Państwu i Waszym dzieciom wielu sukcesów, radości oraz spełnienia marzeń. Dziękuję za te trzy lata wspólnej drogi.

            Z wyrazami szacunku i wdzięczności

            Wychowawca świetlicy

            Barbara Kopyt

        • Zielona szkoła klasy 8a i 8c
          • Zielona szkoła klasy 8a i 8c

            25.06.2026

            Tuż przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie klasy 8a i 8c spędzili 3 wspaniałe dni w ośrodku Tarda Camp nad jeziorem Bartężek. W pięknych okolicznościach przyrody i przy ciepłej i słonecznej pogodzie aktywnie korzystali z oferowanych atrakcji: pływania kajakami, wędkowania, parku linowego, gier zespołowych, rowerów, pływania na sup-ie i kąpieli. Była też okazja do wspólnej zabawy i długich rozmów i integracji. Mamy nadzieję, że ten wyjazd na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

        • Turniej wiedzy
          • Turniej wiedzy

            24.06.2026

            W poniedziałek, 22 czerwca 2026 roku, w świetlicy

            szkolnej odbyło się wręczenie nagród za turniej wiedzy. Wzięło

            w nim udział 27 uczniów z klas drugich.

            Do finału zakwalifikowało się sześciu zawodników, którzy

            uzyskali najwięcej punktów w etapie pisemnym. Finaliści

            losowali kartki z numerami i uważnie słuchali pytań czytanych

            przez pozostałych uczniów. Za każdą poprawną odpowiedź

            otrzymywali punkt w postaci naklejki.

            Uczestnicy wykazali się bardzo dużą wiedzą z zakresu

            edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej,

            plastycznej, muzycznej i informatycznej.

            Po emocjonującej dogrywce ogłoszono wyniki turnieju:

            I miejsce – Hanna Pabisiak

            II miejsce – Antonina Sadło

            III miejsce – Alicja Nawała , Benjamin Ziółek

            wyróżnienie – Ariadna Chirun , Weronika Derecka .

            Gratulujemy uczestnikom turnieju wspaniałej wiedzy.

            Życzymy dalszych sukcesów w zdobywaniu nowych

            wiadomości i umiejętności!

            Wychowawcy świetlicy:

            Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

        • „Tydzień dla Bezpieczeństwa” w świetlicy
          • „Tydzień dla Bezpieczeństwa” w świetlicy

            24.06.2026

            W minionym tygodniu uczniowie klas 2 aktywnie uczestniczyli w działaniach realizowanych w ramach TYGODNIA DLA BEZPIECZEŃSTWA.

            Celem przedsięwzięcia było kształtowanie odpowiedzialnych postaw oraz poszerzanie wiedzy na temat bezpieczeństwa w różnych sytuacjach życia codziennego.

            Podczas zajęć dzieci rozmawiały o zasadach bezpiecznego zachowania w szkole, w domu, na drodze,podczas aktywnego wypoczynku oraz o zagrożeniach w sieci. Nie zabrakło również działań praktycznych i kreatywnych. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w projekcie plastycznym, przygotowując prace promujące bezpieczeństwo i zdrowy styl życia.

            Katarzyna Kozicka

            Katarzyna Tyc

        • Czy szkoła może mieć urok?
          • Czy szkoła może mieć urok?

            24.06.2026

            Oczywiście, zwłaszcza w czerwcu, kiedy można wybrać się z klasą na lody. W pięknych okolicznościach przyrody klasa 4 c odliczała dni do końca roku szkolnego.

        • Edukacja przyrodnicza w klasie 1A
          • Edukacja przyrodnicza w klasie 1A

            24.06.2026

            W tym roku szkolnym pierwszoklasiści postanowili zagłębić się w tajniki przyrody . Dzięki doswiadczeniom przeprowadzanym w ramach Programu z Pandą Fundacji WWF Polska uczniowie poznawali zwierzęta oraz uczyli się przeciwdziałać zagrożeniom przyrody.

            Mieli również zaszczyt gościć p. J. Werle oraz p. P. Pukaluk, którzy zapoznali dzieci ze światem ptaków oraz węży.

            Bardzo dziękujemy za ciekawe spotkania

            Wychowawca klasy 1a - Justyna Szulc

            galeria

        • Apel - ERASMUS+
          • Apel - ERASMUS+

            23.06.2026

            W minionym tygodniu odbył się apel poświęcony zagadnieniom związanym z programem ERASMUS+

            Uczniowie klas 5-7 poznali korzyści płynące z udziału w projektach realizowanych w ramach Erasmus+.

            Podczas apelu ogłoszeni zostali zwycięzcy szkolnego konkursu Euroquiz, którzy zostali nagrodzeni upominkami ofiarowanymi przez Komisję Europejską.

            Zespół ds. Erasmus+

        • Nagroda Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego
          • Nagroda Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego

            23.06.2026

            Z ogromną dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Kacper Grabowski otrzymał Nagrodę Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego za osiągnięcia sportowe w 2025 roku w dyscyplinie kickboxing.

            Kacprze, gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych zwycięstw oraz spełnienia sportowych marzeń!

        • Wycieczka do parku trampolin
          • Wycieczka do parku trampolin

            23.06.2026

            Na zakończenie roku szkolnego uczniowie klasy 5a uczestniczyli w wyjściu do parku trampolin. Była to ostatnia wycieczka klasowa, która przebiegła w miłej atmosferze i pozwoliła uczniom aktywnie oraz radośnie spędzić wspólnie czas kończącego się roku szkolnego.

          • 🎉 Bal Ósmoklasisty 2026 za nami! 🎉

            22.06.2026

            Co to był za wieczór! Mnóstwo uśmiechów, tańca, świetnej zabawy i niezapomnianych chwil.

            Drodzy Ósmoklasiści byliście wspaniali! Dziękujemy za fantastyczną atmosferę i wspólną zabawę.

            Zobaczcie kilka zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru!

            galeria

        • Mistrz czytania ze zrozumieniem
          • Mistrz czytania ze zrozumieniem

            18.06.2026

            W poniedziałek, 15 czerwca 2026 roku, w świetlicy

            szkolnej odbyło się wręczenie nagród za konkurs czytelniczy

            „MISTRZ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM”. Wzięło w nim

            udział 26 uczniów z klas drugich.

            Celem konkursu było doskonalenie cichego czytania ze

            zrozumieniem, kształtowanie koncentracji i umiejętności

            zdrowej rywalizacji oraz radzenia sobie ze stresem.

            Zadaniem uczestników było wykazanie się znajomością

            treści przeczytanego tekstu i wykonanie poleceń w podanym

            teście. W ocenie pracy liczył się czas i poprawność odpowiedzi.

            WYNIKI KONKURSU:

            I miejsce

            – Franciszek Górecki

            II miejsce

            – Benjamin Ziółek

            III miejsce

            – Alicja Nawała

            wyróżnienie

            – Lilia Białaś, Ariadna Chirun, Zofia Tarczoń.

            Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy

            osiągniętych wyników i dziękujemy za udział w konkursie.

            Życzymy kolejnych sukcesów!

            Wychowawcy świetlicy:

            Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

        • Zielona szkoła
          • Zielona szkoła

            18.06.2026

            Wycieczka odbyła się w dniach 16-17 czerwca w ośrodku Rewita Waplewo na Mazurach. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 6a i 6b.

            Dzień 1

            -survival ( gotowanie zupy

            i budowanie szałasów),

            - gra w kręgle oraz w bilarda

            - malowanie toreb,

            -dyskoteka.

            Dzień 2

            -turniej: paintball, łucznictwo, tor przeszkód, jenga, narty,

            - gra terenowa,

            - zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku.

            Wszystkim uczestnikom się podobało. Miło i aktywnie spędziliśmy czas, a do domu wróciliśmy szczęśliwi.

            Izabela Golon

            Marianna Halicka

        • Dzień pustej klasy
          • Dzień pustej klasy

            18.06.2026

            Dnia 12 czerwca w naszej szkole odbył się dzień pustej klasy. Celami głównymi tego dnia były :

            - rozwijanie samodzielności i współpracy

            - nauka poprzez obserwację i działanie

            - integracja wiedzy z różnych przedmiotów

            - rozwijanie kreatywności i aktywności fizycznej

            - budowanie relacji z przyrodą.

            Klasy 7 na lekcjach matematyki liczyły jaka kwotę pieniędzy trzeba przeznaczyć na to aby wysiać trawę przed naszą szkołą. Klasa 6A była w parku zdrojowym i uczniowie uzupełniali kartę pracy przygotowaną przez nauczyciela. Część klas realizowała tematy lekcji w "letniej klasie". Sposób realizacji programów nauczania bardzo nam się podobał , szkoda tylko że wyszliśmy tylko na jednej lekcji.

            Natalia Srzedzińska 7B

            Aniela Sienkiewicz 7B

        • 🎡 Dzień pełen radości i świetnej zabawy! 🎠
          • 🎡 Dzień pełen radości i świetnej zabawy! 🎠

            17.06.2026

            Dzisiaj uczniowie klas 3B i 3C odwiedzili Park Rozrywki Noe w Skarżysku-Kamiennej. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, ruchu na świeżym powietrzu i wspólnych przygód.

            Nie brakowało uśmiechów, emocji i doskonałej zabawy. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i bogatsi o kolejne piękne wspomnienia.

            Dziękujemy za wspaniały dzień!

            Wychowawczynie oraz nauczyciele współorganizujący

    • Aktualności

      Co nowego w szkole?
      • Dyżur wakacyjny w oddziałach przedszkolnych w szkołach
      • Turniej tabliczki mnożenia
        • Turniej tabliczki mnożenia

        • 20.05.2026
        • W poniedziałek, 18 maja 2026 roku, w świetlicy szkolnej odbyło się wręczenie nagród  za turniej tabliczki mnożenia. W rozgrywkach wzięło udział 32 zawodników z klas drugich.

          Celem konkursu było  rozwijanie zainteresowań matematycznych poprzez zabawę, zachęcanie do doskonalenia mnożenia w zakresie 50 oraz kształtowanie zdrowej rywalizacji i radzenie sobie ze stresem.

          Zawodnicy grali w grę „Krzyżak” z wykorzystaniem kart matematycznych  Andrzeja Grabowskiego. Musieli dopasować wyniki mnożenia do leżących na stole działań. Liczył się czas i poprawność odpowiedzi. Każdy sam decydował o rozpoczęciu gry poprzez włączenie stopera.

          Wyniki turnieju:

          1 miejsce – Alicja Nawała

          2 miejsce – Aleksander Żukowski

           3 miejsce – Adam Sokalski

           wyróżnienie – Ariadna Chirun, Kseniya Lysiuk, Antonina Sadło.

          Dziękujemy uczniom za udział w konkursie. Gratulujemy wszystkim graczom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów. Pamiętajcie, że znajomość tabliczki mnożenia jest niezwykle ważna!

          Wychowawcy świetlicy:

          Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

      • Wiosenne biegi na czas
        • Wiosenne biegi na czas

        • 18.05.2026
        • W czwartek, 14 maja 2026 roku, w świetlicy szkolnej odbyło się wręczenie medali i dyplomów za biegi indywidualne na czas. W zawodach wzięło udział 39 uczniów z klas drugich. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców.

          Po krótkiej rozgrzewce, rozpoczęły się zawody. Uczniowie rywalizowali ze sobą z wielkim zaangażowaniem. Każdy starał się jak najszybciej przebiec wyznaczony dystans.

          Głównym celem zawodów była integracja uczniów poprzez sport oraz promowanie aktywności fizycznej. Biegi indywidualne na czas przebiegły w miłej i sportowej atmosferze.

          WYNIKI ZAWODÓW: I miejsce – Gabriela Jaroszewicz, Gustaw Niewola II miejsce – Evelina Kovalyshyn, Kacper Janota III miejsce – Alicja Nawała, Adam Sokalski

          Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu osiągniętych wyników!

          Wychowawcy świetlicy:

          Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

      • Konkurs recytatorski
        • Konkurs recytatorski

        • 18.05.2026
        • Z wielką radością informujemy,że uczennica naszej szkoły Apolonia Jankiewicz z klasy 4a zajęła 1 miejsce w konkursie recytatorskim,poświęconym poezji księdza Jana Twardowskiego ,którego organizatorem była Szkoła Podstawowa imienia ks.Jana Twardowskiego w Chylicach . Temat przewodni konkursu:,,Od zwykłych rzeczy naucz się spokoju".Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy i życzymy dalszych sukcesów!

          galeria

      • Euroquiz - ERASMUS+
        • Euroquiz - ERASMUS+

        • 18.05.2026
        • Z ogromną przyjemnością przedstawiamy laureatów szkolnego konkursu wiedzy o Europie „EuroQuiz – Erasmus+” dla uczniów klas 5–7!

          **Klasy 5**

          Robert Czaplicki – 38 pkt

          Franciszek Szuliński – 37 pkt

          Franciszek Armatys – 36 pkt

          **Klasy 6**

          Antoni Kłos – 38 pkt

          Filip Machoń – 35 pkt

          Bartłomiej Rabenda – 34 pkt

          **Klasy 7**

          Leon Czaplicki – 36 pkt

          Ignacy Piniewski – 34 pkt

          Aniela Sienkiewicz – 31 pkt

          Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy, zaangażowania i świetnych wyników!

          Wręczenie dyplomów i nagród odbędzie się podczas uroczystego apelu w szkole.

          #EuroQuiz #ErasmusPlus #WiedzaOEuropie #SP2Konstancin #Erasmus #KonkursSzkolny

      • Spotkanie projektowe
        • Spotkanie projektowe

        • 18.05.2026
        • Z okazji obchodów dnia Europy, który przypada 9 maja, uczniowie realizujący

          międzynarodowy projekt „Empathy in Action: Life Skills Against Bullying”, spotkali się

          online w czwartek 7 maja. Nasza szkoła była reprezentowana przez uczniów klas 7-ych oraz

          nauczycielkę języka angielskiego Ewę Lasota. Dzieci miały do wykonania zadania online,

          a następnie wzięły udział w dyskusji na temat zmiany zachowania, która może wpłynąć na

          relacje z rówieśnikami oraz polepszenie samopoczucia.

      •  „Liderzy i Liderki edukacji cyfrowej”
        • „Liderzy i Liderki edukacji cyfrowej”

        • 14.05.2026
        • Nasza szkoła wzięła udział w projekcie „Liderzy i Liderki edukacji cyfrowej” organizowanym przez Stowarzyszenie "Robisz to".

          W ramach działań projektu nauczyciele rozwijajali swoje kompetencje podczas szkolenia z zakresu kodowania oraz myślenia komputacyjnego z edukacji przedszkolnej. Podczas szkolenia zdobyli nowe umiejętności do pracy z uczniami.

          Miło nam również poinformować, że szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 4808 zł na zakup sprzętu cyfrowego, który wzbogaci bazę dydaktyczną i pomoże rozwijać nowoczesną edukację w naszej placówce.

      • Debata Oksfordzka w naszej szkole!
        • Debata Oksfordzka w naszej szkole!

        • 13.05.2026
        • Unia Europejska pod lupą: Debata Oksfordzka w naszej szkole!

          Z okazji Dnia Europy nasza szkolna sala gimnastyczna zamieniła się w arenę wymiany argumentów. Uczniowie zmierzyli się w formule debaty oksfordzkiej, biorąc na warsztat temat, który dotyczy nas wszystkich: "Wady i zalety członkostwa w Unii Europejskiej".

          Uczestnicy podzieleni na stronę Propozycji i Opozycji wykazali się imponującym przygotowaniem. Dyskusja nie opierała się na ogólnikach, lecz na analizach kluczowych obszarów:

          Finanse i Gospodarka: Analizowano wpływ funduszy unijnych na lokalne inwestycje oraz bilans zysków i strat związanych z otwartym rynkiem.

          Bezpieczeństwo i Prawo: Dyskutowano o roli wspólnych regulacji prawnych oraz o tym, jak przynależność do wspólnoty wpływa na stabilność regionu.

          Swoboda podróżowania: Podkreślano ogromne znaczenie układu z Schengen i możliwości nauki oraz pracy poza granicami kraju.

          Rozwój techniczny: Zwrócono uwagę na programy badawcze i cyfryzację wspieraną przez unijne projekty.

          To nie była zwykła lekcja – to był prawdziwy pokaz retoryki! Uczestnicy z wielką pasją bronili swoich racji, dbając jednocześnie o wysoką kulturę wypowiedzi. Wydarzenie zorganizowane z okazji Dnia Europy udowodniło, że nasi uczniowie to świadomi obywatele, którzy potrafią krytycznie patrzeć na otaczającą ich rzeczywistość, doceniając jednocześnie szanse, jakie daje nam współczesna Europa.

      • Podróż przez historię i emocje
        • Podróż przez historię i emocje

        • 08.05.2026
        • W przededniu majowych świąt nasza społeczność szkolna zgromadziła się, aby wspólnie uczcić jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Polski – Rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Tegoroczna akademia przybrała formę nowoczesnego spektaklu słowno-muzycznego, który połączył patriotyczną tradycję z multimedialnym rozmachem.

          Podróż przez historię i emocje

          Uroczystość nie była jedynie suchym przypomnieniem faktów. Dzięki wykorzystaniu elementów multimedialnych, na ekranie ożyły obrazy Jana Matejki oraz archiwalne dokumenty, które stanowiły tło dla poruszających recytacji naszych uczniów. Narracja skupiła się na wartościach wolności i odpowiedzialności za ojczyznę, łącząc XVIII-wieczny kontekst z wyzwaniami współczesności.

          Wyjątkowy klimat wydarzenia zbudowały występy artystyczne, które na długo zapadną w pamięć widzów:

          Chór szkolny: Wypełnił halę potężnym brzmieniem pieśni patriotycznych "Witaj, majowa jutrzenko".

          Zespół Pieśni i Tańcia „Przepióreczka” w brwnych strojach i niespożyta energia tancerzy stały się sercem akademii. Ich choreografia, nawiązująca do polskich tańców narodowych, była hołdem dla naszej kultury ludowej i dowodem na to, że tradycja wciąż jest żywa i atrakcyjna dla młodych pokoleń.

          Dyrektor szkoły w krótkim przemówieniu podziękowała artystom oraz opiekunom za przygotowanie tego widowiska, podkreślając, że tak nowoczesna forma patriotyzmu pozwala lepiej zrozumieć znaczenie historycznych dat.

      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie-Jeziornie 05-510 Konstancin - Jeziorna. Adres Szkoły Podstawowej nr 2 Konstancin-Jeziorna do e-Doręczeń: AE:PL-37288-36861-GJRRT-28
        • +48 22 756 41 91
          +48 22 754 03 39
        • ul. Żeromskiego 15
          05-510 Konstancin - Jeziorna
          Poland
        • Numery wewnętrzne:
        • 111 Sekretariat
          Godziny pracy sekretariatu:
          Poniedziałek - 8:00 - 16:00
          Wtorek - piątek - 7:30 - 15:30
        • 112 Intendent
          Odwoływanie obiadów do 8:30 telefonicznie lub email: obiady@zs2-konstancin.edu.pl
        • 113 Dyrektor szkoły Katarzyna Chiszko
        • 114 Wicedyrektor Agnieszka Gromada
        • 115 Wicedyrektor Agnieszka Bartosz-Goleniowska
        • 117 Psycholog
        • 118 Pielęgniarka
        • 121 Pedagog / Pedagog specjalny Dorota Alcan
        • 122 Referent / Kierownik gospodarczy
        • 124 Pokój nauczycielski
        • 125 Świetlica s.3
        • 126 Portiernia
        • 127 Świetlica s.32
        • 128 Zerówki
        • 129 Logopeda
        • 130 Pedagog / Pedagog specjalny Bogumiła Lachowicz
        • 203 Biblioteka
        • Numery kont szkolnych: Konto główne:
          98 8002 0004 0214 1729 2002 0001

          Konto do wpłat za obiady:
          98 800200040214172920020001

          Konto ZFŚS:
          71 8002 0004 0214 1729 2002 0002
        • Odwoływanie obiadów: obiady@zs2-konstancin.edu.pl
        • Godziny pracy sekretariatu:
          Poniedziałek - 8:00 - 16:00
          Wtorek - piątek - 7:30 - 15:30
        • AE:PL-37288-36861-GJRRT-28
      • Logowanie