Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stefana Żeromskiego. Tego dnia odbyły się dwa spotkania – dla uczniów klas 0–3 oraz dla uczniów klas 4–7, podczas których podsumowano mijający rok pełen nauki, wyzwań, sukcesów i wspólnych doświadczeń.
W uroczystościach uczestniczyli Burmistrz Konstancina-Jeziorny, pan Piotr Napłoszek, dyrektor szkoły Katarzyna Chiszko, wicedyrektor Agnieszka Bartosz-Goleniowska, wicedyrektor Agnieszka Gromada, grono pedagogiczne, uczniowie oraz rodzice.
Podczas spotkań nie zabrakło serdecznych podziękowań dla nauczycieli za ich codzienną pracę i zaangażowanie, a także gratulacji dla uczniów za osiągnięcia edukacyjne, sportowe i artystyczne oraz wytrwałość w zdobywaniu wiedzy. Był to również moment wręczenia świadectw, wyróżnień i nagród dla uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym osiągnęli szczególne sukcesy.
Szczególnie wzruszającym momentem uroczystości było pożegnanie pracowników naszej szkoły, którzy kończą swoją zawodową drogę w murach „Dwójki”. Społeczność szkolna złożyła serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę, oddanie i serce wkładane w codzienne obowiązki pani Laurze Mościńskiej-Puszce, pani Iwonie Wojewodzie, pani Annie Tomaszewskiej, pani Joannie Strzydze oraz panu Sławomirowi Karczowi, konserwatorowi szkoły. Były kwiaty, ciepłe słowa, wspomnienia i życzenia zdrowia, pomyślności oraz powodzenia na kolejnych etapach życia.
Dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście życzyli wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji, zachęcając do odpoczynku i nabrania sił przed kolejnym rokiem szkolnym.
Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!
