04.03.2025 r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje 48 Konkursu Recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka". Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, o czym świadczy liczba 35 uczestników. W kategorii klas 1-3 do konkursu przystąpiło 14 uczniów. W drugiej kategorii klas 4-6 w konkursie wzięło udział również 14 uczniów, natomiast w ostatniej - klas 7-8 wystąpiło 7 uczniów. Jury, w składzie: wicedyrektor Agnieszka Bartosz-Goleniowska, Dorota Jankowska, Elżbieta Jaworska i Justyna Szulc, po burzliwych obradach, ostatecznie zadecydowało, kto z uczestników weźmie udział w eliminacjach gminnych.
I tak w kategorii klas 1-3 do następnego etapu zakwalifikowali się następujący uczniowie: Barbara Gołaszewska z klasy 3b, Apolonia Jankiewicz z klasy 3c oraz Marianna Rękawek z klasy 2b. Wyróżnienie otrzymał Franciszek Górecki z klasy 1c. W kategorii klas 4-6 do kolejnego etapu przechodzą: Daria Gondorowicz z klasy 6a, Maja Grabowska z klasy 6a oraz Natalia Rękawek z klasy 4b. Wyróżniono Janinę Schreiber z klasy 5a. Z klas 7-8 do następnego etapu przechodzą: Mykyta Antonienko z klasy 8b, Stanisław Halicki z klasy 8b oraz Natalia Sokalska z klasy 7c.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnym etapie konkursu.
Dorota Jankowska, Justyna Szulc
