Aktualności

          • 🎉 Bal Ósmoklasisty 2026 za nami! 🎉

            22.06.2026

            Co to był za wieczór! Mnóstwo uśmiechów, tańca, świetnej zabawy i niezapomnianych chwil.

            Drodzy Ósmoklasiści byliście wspaniali! Dziękujemy za fantastyczną atmosferę i wspólną zabawę.

            Zobaczcie kilka zdjęć z tego wyjątkowego wieczoru!

            galeria

        • Mistrz czytania ze zrozumieniem
          • Mistrz czytania ze zrozumieniem

            18.06.2026

            W poniedziałek, 15 czerwca 2026 roku, w świetlicy

            szkolnej odbyło się wręczenie nagród za konkurs czytelniczy

            „MISTRZ CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM”. Wzięło w nim

            udział 26 uczniów z klas drugich.

            Celem konkursu było doskonalenie cichego czytania ze

            zrozumieniem, kształtowanie koncentracji i umiejętności

            zdrowej rywalizacji oraz radzenia sobie ze stresem.

            Zadaniem uczestników było wykazanie się znajomością

            treści przeczytanego tekstu i wykonanie poleceń w podanym

            teście. W ocenie pracy liczył się czas i poprawność odpowiedzi.

            WYNIKI KONKURSU:

            I miejsce

            – Franciszek Górecki

            II miejsce

            – Benjamin Ziółek

            III miejsce

            – Alicja Nawała

            wyróżnienie

            – Lilia Białaś, Ariadna Chirun, Zofia Tarczoń.

            Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy

            osiągniętych wyników i dziękujemy za udział w konkursie.

            Życzymy kolejnych sukcesów!

            Wychowawcy świetlicy:

            Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

        • Zielona szkoła
          • Zielona szkoła

            18.06.2026

            Wycieczka odbyła się w dniach 16-17 czerwca w ośrodku Rewita Waplewo na Mazurach. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 6a i 6b.

            Dzień 1

            -survival ( gotowanie zupy

            i budowanie szałasów),

            - gra w kręgle oraz w bilarda

            - malowanie toreb,

            -dyskoteka.

            Dzień 2

            -turniej: paintball, łucznictwo, tor przeszkód, jenga, narty,

            - gra terenowa,

            - zwiedzanie Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku.

            Wszystkim uczestnikom się podobało. Miło i aktywnie spędziliśmy czas, a do domu wróciliśmy szczęśliwi.

            Izabela Golon

            Marianna Halicka

        • Dzień pustej klasy
          • Dzień pustej klasy

            18.06.2026

            Dnia 12 czerwca w naszej szkole odbył się dzień pustej klasy. Celami głównymi tego dnia były :

            - rozwijanie samodzielności i współpracy

            - nauka poprzez obserwację i działanie

            - integracja wiedzy z różnych przedmiotów

            - rozwijanie kreatywności i aktywności fizycznej

            - budowanie relacji z przyrodą.

            Klasy 7 na lekcjach matematyki liczyły jaka kwotę pieniędzy trzeba przeznaczyć na to aby wysiać trawę przed naszą szkołą. Klasa 6A była w parku zdrojowym i uczniowie uzupełniali kartę pracy przygotowaną przez nauczyciela. Część klas realizowała tematy lekcji w "letniej klasie". Sposób realizacji programów nauczania bardzo nam się podobał , szkoda tylko że wyszliśmy tylko na jednej lekcji.

            Natalia Srzedzińska 7B

            Aniela Sienkiewicz 7B

        • 🎡 Dzień pełen radości i świetnej zabawy! 🎠
          • 🎡 Dzień pełen radości i świetnej zabawy! 🎠

            17.06.2026

            Dzisiaj uczniowie klas 3B i 3C odwiedzili Park Rozrywki Noe w Skarżysku-Kamiennej. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, ruchu na świeżym powietrzu i wspólnych przygód.

            Nie brakowało uśmiechów, emocji i doskonałej zabawy. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi i bogatsi o kolejne piękne wspomnienia.

            Dziękujemy za wspaniały dzień!

            Wychowawczynie oraz nauczyciele współorganizujący

        • „Jak nie czytam, jak czytam”
          • „Jak nie czytam, jak czytam”

            17.06.2026

            12 czerwca o godzinie 10.00 nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Było nas ponad 200 osób z klas 1-8. Wraz z tysiącami innych uczestników z Polski i spoza Polski czytaliśmy swoje ulubione książki. Dla zapominalskich były losowe książki z wózka. Zrobiliśmy wspólne zdjęcia. Spora grupa chętnych uczniów zaprezentowała swój ulubiony tytuł i na forum na głos przeczytali fragmenty. Brawa za odwagę!

            Chętni mogą zobaczyć sprawozdanie na stronie:

            https://czytamy.org/.../Szkola-Podstawowa-nr-2-im-S...

            Biblioteka szkolna

        • Zajęcia z kodowania na macie
          • Zajęcia z kodowania na macie

            16.06.2026

            Dzieci z klasy 0b uczestniczyły w zajęciach z kodowania na macie edukacyjnej z wykorzystaniem robota Bee-Bot Podczas zabawy rozwijały logiczne myślenie, umiejętność planowania oraz współpracy.

            Sprzęt został zakupiony dzięki dofinansowaniu w ramach projektu edukacyjnego „Liderzy i Liderki Cyfrowej Edukacji”, w którym nasza szkoła wzięła udział. Dzięki udziałowi w projekcie możemy rozwijać kompetencje cyfrowe najmłodszych uczniów i wprowadzać ich w świat programowania poprzez naukę i zabawę.

            Ewa Skarżyńska

        • Pasowanie na czytelnika
          • Pasowanie na czytelnika

            16.06.2026

            Pasowaniem na czytelnika zakończyła się dla dzieci z oddziałów zerowych tegoroczna przygoda z biblioteką szkolną. Po sprawdzeniu wiedzy z zasad obowiązujących w bibliotece i zasad obchodzenia się w książką, uczniowie w obecności 2 swoich przewodników - Dużego i Małego Michała - złożyli uroczystą przysięgę, że będą szanować książki. W nagrodę za ciężką, ale miejmy nadzieję, że przyjemną pracę, uczniowie otrzymali upominek w postaci książki „Wnuczka antykwariusza” oraz zakładki.

            Biblioteka szkolna

        • Wycieczka do Smart Kids
          • Wycieczka do Smart Kids

            15.06.2026

            Grupy 0a i 0b wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do Smart Kids Planet.

            Dzieci miały okazję odkrywać, eksperymentować i uczyć się poprzez zabawę. Nie zabrakło mnóstwa radości, kreatywnych wyzwań i wspólnego spędzania czasu. To był dzień pełen uśmiechów i niezapomnianych wrażeń!

            galeria

        • Projekt edukacyjny "Liderki i liderzy cyfrowej edukacji szkolnej"
          • Projekt edukacyjny "Liderki i liderzy cyfrowej edukacji szkolnej"

            11.06.2026

            Gmina Konstancin-Jeziorna przystąpiła do projektu edukacyjnego "Liderki i liderzy cyfrowej edukacji szkolnej" (nr KPOD.05.08-IW.06-0110/25) realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, finansowanego w całości ze środków UE NextGenerationEU - Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności, zawartego w ramach Krajowego Planu Odbudowy - Reforma: C2.1: Zwiększenie skali zastosowań rozwiązań cyfrowych w sferze publicznej, gospodarce i społeczeństwie, Inwestycja C2.1.3: E-kompetencje.

            W ramach projekt dofinansowanie otrzymała:

            Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie-Jeziornie – 4808,00 zł

            Projekt „Liderki i liderzy cyfryzacji edukacji szkolnej” ma na celu podniesienie kompetencji cyfrowych nauczycieli, aby skuteczniej wprowadzali uczniów w świat technologii. Inicjatywa obejmuje szkolenia dla kadry pedagogicznej oraz dofinansowanie dla placówek na zakup materiałów edukacji cyfrowej.

        • Wycieczka do Torunia
          • Wycieczka do Torunia

            11.06.2026

            Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dwudniowej wycieczce edukacyjnej do Torunia. Program wyjazdu był bogaty w atrakcje związane z historią, nauką i kulturą regionu.

            Pierwszego dnia uczniowie brali udział w zajęciach w Twierdzy, podczas których poznawali historię obiektu oraz jego znaczenie dla obronności kraju. Następnie odwiedzili Planetarium, gdzie uczestniczyli w seansie poświęconym zagadnieniom astronomicznym i odkrywaniu tajemnic Wszechświata.

            Drugiego dnia uczestnicy zwiedzali Toruń z przewodnikiem, poznając najważniejsze zabytki miasta oraz jego bogatą historię. Ważnym punktem programu była wizyta w Domu Mikołaja Kopernika, dzięki której uczniowie mogli lepiej poznać życie i dokonania wybitnego astronoma. Na zakończenie wycieczki wzięli udział w warsztatach piernikowych, podczas których poznali tradycje związane z wypiekiem słynnych toruńskich pierników.

            Wyjazd był cenną lekcją historii i nauki, a także okazją do zdobywania wiedzy poprzez bezpośrednie doświadczenie.

            galeria

        • Konkurs „Ortografek”
          • Konkurs „Ortografek”

            09.06.2026

            W poniedziałek, 8 czerwca  2026 roku, w świetlicy szkolnej odbyło się wręczenie  nagród za konkurs ortograficzny „Ortografek”. Wzięło w nim udział 37 uczniów z klas drugich.

            Celem konkursu było zachęcanie dzieci do kontynuowania ćwiczeń nad poprawną pisownią wyrazów i pokonywania trudności ortograficznych. Zadanie uczniów polegało na wpisywaniu właściwych ortogramów w wyrazach, które pojawiały się na monitorze komputera.

            WYNIKI KONKURSU:                                                                           

            I miejsce – Franciszek Górecki                                                                                    

            II miejsce – Tymon Dybowski                                                                                                                           

            III miejsce – Sara Rahnama – Hezavah                                                              

            wyróżnienie – Hanna Pabisiak, Adam Nowociński, Franciszek Żurawski                                                                    

            Serdecznie dziękujemy zawodnikom za udział w ortograficznej rywalizacji i życzymy dalszych sukcesów. Zabawa połączona z edukacją, to najlepszy sposób opanowania trudnej sztuki ortografii.

            Wychowawcy świetlicy:

            Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc

        • Konkurs Literacko-Ortograficzny
          • Konkurs Literacko-Ortograficzny

            09.06.2026

            XXV Gminny Konkurs Literacko-Ortograficzny im. Wandy Banaszewskiej pt. "Halo,halo! Tutaj ptasie radio..."

            Uczniowie z klas 1-4 wzięli udział w konkursie organizowanym przez szkołę No Bell.

            Był to czas wspólnej nauki, zabawy i aktywności fizycznej.

            Przedstawiamy wyniki naszych uczniów:

            3 miejsce w kategorii klas 1 zajęła drużyna w składzie: Gustaw W., Łucja N., Jan B.

            1 miejsce w kategorii klas 2 zajęła drużyna w składzie: Franciszek G., Franciszek Ż., Alicja N.

            3 miejsce w kategorii klas 4 zajęła drużyna w składzie: Apolonia J., Nina Z., Inka Sz.

            Na ręce Pani wicedyrektor została złożona statuetka dla szkoły.

            Gratulujemy!

    • Aktualności

      Co nowego w szkole?
        • Spotkanie grupy projektowej eTwinning

        • 29.03.2021
        • W sobotnie popołudnie odbyło się kolejne spotkanie online nauczycieli oraz uczniów klas 6 realizujących międzynarodowy projekt eTwinning „Our Game Lab”. Wraz z partnerami projektu z Turcji, Jordanii i Włoch spotkaliśmy się o godzinie 18:00 na platformie Zoom, zaczęliśmy od gry na temat znajomości naszego projektu, następnie poznaliśmy się lepiej bawiąc się w „3 true sentences and 1 false” – uczniowie mówili o sobie 3 zdania prawdziwe i 1 fałszywe i zgadywaliśmy, które z nich nie jest prawdą. Następnie zagraliśmy w quiz o regularnych i nieregularnych czasownikach angielskich. Maja, Marta, Zosia i Damian świetnie włączyli się we wszystkie aktywności i fantastycznie wypadli opowiadając o sobie i grając w gry. Wszyscy dobrze się bawili. Żal nam było się rozstawać. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie :)

          Katarzyna Furmańska (opiekun projektu)

      • Jak obchodziliśmy Dzień Gofra?
        • Jak obchodziliśmy Dzień Gofra?

        • 29.03.2021
        • W czwartek 25 marca z okazji Międzynarodowego Dnia Gofra nasi uczniowie (i nie tylko oni przygotowali, kupowali, zjadali gofry, na których były same pyszności: cukier puder, czekolada, bita śmietana, owoce, mniam :) Poprzez zachęcanie do uczczenia tego dnia Samorząd Uczniowski zainicjował obchody wybranych świąt nietypowych, ale prawdziwym celem naszej akcji jest zwrócenie uwagi na kontakty z bliskimi – rodziną, rodzeństwem, przyjaciółmi, na odejście na chwilę od sprzętów do nauki zdalnej i skupienie się na rozmowie i byciu z najbliższymi. Dziękujemy tym z Was, którzy włączyli się w te obchody – mamy nadzieję, że był to dla Was nie tylko smaczny, ale i dobry czas. Wasi Wychowawcy nagrodzą Was pochwałami, a my liczymy na dalszą Waszą aktywność, liczymy też, że inni uczniowie włączą się w obchody świąt nietypowych – najbliższa okazja już w kwietniu, do zobaczenia :)

          Małgorzata Czyż i Katarzyna Furmańska

          Zobacz film

      • Zwyczaje wielkanocne
      • Świetlica w domu
        • Międzynarodowy Dzień Gofra

        • 25.03.2021
        • Wraz z nadejściem wiosny Samorząd Uczniowski rozpoczyna obchody Świąt Nietypowych – zapraszamy Was do uczczenia Międzynarodowego Dnia Gofra – 25 marca. W to czwartkowe popołudnie razem z rodzicami, rodziną, rodzeństwem albo z przyjaciółmi upieczcie gofry albo kupcie gotowe, dobierzcie składniki jakie lubicie najbardziej i spędzajcie razem czas. Opowiedzcie, co fajnego Was dziś spotkało, zagrajcie w jakąś grę albo po prostu bądźcie wszyscy razem :) Podzielcie się z nami zdjęciami Waszych gofrów albo zdjęciami z Waszych spotkań z najbliższymi, wyślijcie je w czacie na Teamsach do opiekunów SU – p. Małgorzaty Czyż lub p. Katarzyny Furmańskiej, Wasze zdjęcia pokażemy na stronie szkoły i na szkolnym Fb. Czekamy!

          Samorząd Uczniowski

           

        • Jaką szkołę ponadpodstawową wybrać?

        • 25.03.2021
        • W związku ze zbliżającą się rekrutacją do szkół ponadpodstawowych, przygotowaliśmy spotkania online z doradcą zawodowym, psychologiem z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Piasecznie. Liczymy, że okażą się one pomocne przy wyborze szkoły.Zapraszamy 26 marca17.30 – spotkanie online dla młodzieży – uczniów klas 8 – „Trudne decyzje, ważne wybory – czym się kierować przy wyborze szkoły ponadpodstawowej". Link do spotkania: http://meet.google.com/wgi-ejvw-fsf18.30 – spotkanie online dla rodziców – „Jak wspomóc dziecko – ucznia klasy 8, w wyborze szkoły ponadpodstawowej”.Link do spotkania: http://meet.google.com/wgi-ejvw-fsf

        • Nie bądź obojętny. Podziel się szczęściem z innymi dziećmi!

        • 25.03.2021
        • Szkolny Wolontariat w marcu 2021 prowadził zbiórkę produktów higienicznych dla dzieci i niemowląt z Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii. W zbiórce uczestniczyli głównie uczniowie klas młodszych i zerówki, którzy uczyli się stacjonarnie w szkole. Wspomogli nas również uczniowie starszych klas przekazując artykuły na zbiórkę. Udało się nam uzyskać wszystkie najbardziej potrzebne produkty: pieluszki jednorazowe, środki do mycia ciała i włosów, płyny do kąpieli, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone, pasty i szczoteczki do zębów, kremy ochronne, oliwki dla dzieci, proszek do prania dla dzieci, słoiczki z potrawami dla dzieci, soki i musy.

          Uczniowie i rodzice bardzo zaangażowali się w niesienie pomocy, za co bardzo im dziękujemy. Wszyscy cieszymy się, że w trudnym czasie pandemii mogliśmy wspomóc najbardziej potrzebujące dzieci.

          Wychowawcy świetlicy szkolnej

        • Drodzy Uczniowie i Opiekunowie

        • 25.03.2021
        • Nasza szkoła bierze udział w akcji „Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki ”. Uczniowie przynosza do szkoły zużyte oryginalne (wcześniej nienapełniane) tuszów z drukarek atramentowych, zapakowanych w woreczki foliowe i wrzucaja je do specjalnych kartonowych pojemników. Organizator akcji, firma Eko – system odebrała pierwszą partie zebranych tuszów, przekaże kartridże do recyklingu, a za pozyskane w ten sposób pieniądze kupi karmę dla zwierząt ze schroniska. Zbiórka będzie trwać w tym roku szkolnym i w przyszłym. Mamy nadzieję, że zakończy się duzym sukcesem, gdyż nasi uczniowie bardzo chętnie biorą udział w akcja charytatywnych na rzecz poprawienia losu zwierząt.

          Więcej można dowiedzieć się na stronie www.tuszdopaki.pl. Pomóżmy wspólnie zwierzakom i włączmy się w działalność ekologiczną.

          Wychowawcy świetlicy szkolnej

      • Emocja
        • Emocja

        • 23.03.2021

        • Grupa 0b zrealizowała kolejny moduł projektu "Emocja" - tym razem tematem przewodnim naszych działań była EMPATIA...Było poważnie, bo poruszyliśmy problem niepełnosprawności, ale było też zabawnie, gdy dzieciaki "pokazywały" różne emocje, no i oczywiście było tez bardzo kreatywnie - podczas tworzenia "empatycznych okularów"....
          A wiosnę przywitaliśmy kanapkami z pysznym szczypiorkiem, który sami wyhodowaliśmy:-)
          Grażyna Tatarska




           

      • Wiosenny konkurs w klasach pierwszych
        • Wiosenny konkurs w klasach pierwszych

        • 23.03.2021
        • Chętni uczniowie z klasy 1a i 1b wzięli udział w konkursie.

          Zadaniem uczestników było stworzenie pracy, która zilustruje jeden z wybranych wierszy: Jana Brzechwy "Przyjście wiosny" lub

          Władysława Bełzy " Wiosna". Powstało wiele ciekawych prac inspirowanych wierszem. Publikujemy zwycięskie prace, zapraszamy do galerii.

          Dziękujemy wszystkim dzieciom za pracę, wysiłek i zaangażowanie.

          WYNIKI KONKURSU:

          1. Matylda Walendzik, klasa 1b

          2. Kacper Kosz, klasa 1a i Izabela Golon, klasa 1b

          3. Julia Januszko, klasa 1b

          WYRÓŻNIENIA:

          Michalina Cacek, klasa 1a

          Aniela Ignacik, klasa 1a

          Zosia Woźniak, klasa 1b

          Gratulacje.

          Karolina Piekarniak i Emilia Kamać

          galeria

      • Marzanna
        • Marzanna

        • 23.03.2021
        • Część uczniów z klas 1-3 wzięła udział w zabawie - "Wiosenna Marzanna". W tej zabawie do wykonania była marzanna. Dziękujemy za zaangażowanie uczniów oraz rodziców w wykonanie pięknych prac.

          Organizatorzy:

          Karolina Piekarniak

          Alicja Biedrzycka

          Piotr Majewski

          Zobacz film

      • Apel do środowiska szkolnego
        • Apel do środowiska szkolnego

        • 19.03.2021
        • Apel do środowiska szkolnego w sprawie włączenia się w realizację programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły.

          Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstancinie Jeziornie

          Szanowni Państwo,

          dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie przez radę rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków pochodzących z 1% Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.

          Celem uczestniczenia w wymienionym programie każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2020 (PIT 28 poz. 177, PIT 36 poz. 474, PIT 36L poz. 165, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) – „RR Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstancinie Jeziornie”

          W imieniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstancinie-Jeziornie

          Przewodnicząca Wioleta Stegenka

      • Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa
        • Nauczanie zdalne

        • 18.03.2021
        • Szanowni Państwo,

          Od 22 marca do 9 kwietnia 2021 nauczanie w naszej szkole odbywa się następująco:

          Oddziały przedszkolne  0a, 0b - zdalnie. Klasy 1 – 3 i 4 – 8 – nauczanie zdalne.

      • Ekonomia Wynalazków inż. Tańskiego
        • Ekonomia Wynalazków inż. Tańskiego

        • 18.03.2021
        • Zapraszamy do udziału w warsztatach kreatywnych w ramach projektu EKONOMIA WYNALAZKÓW inż. TAŃSKIEGO.

          Podczas dwóch 90 min sesji on-line będziemy zapoznawać się z podstawami ekonomii oraz historią polskich wynalazków na przykładzie samochodu CWS-1 genialnego inż. Tadeusza Tańskiego.

          Dopełnieniem atrakcji będzie wykonanie przez każdego uczestnika modelu samochodu oraz prototypu własnego wynalazku. Do każdego modelu powstaną opowieści które chcielibyśmy udostępnić na wystawie wirtualnej na specjalnie stworzonej stronie internetowej.

          Osoby biorące udział w zajęciach otrzymają bezpłatnie dwa zestawy ze sklejki drewnianej do samodzielnego składania:

          zestaw CWS-1

          zestaw kreatywny Inżynier Wyobraźni

          Udział w zajęciach jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona

          Projekt realizowany jest przez Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego we współpracy z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści MuBaBaO.

          Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

          Warunkiem udziału w nieodpłatnych webinarach jest stworzenie, przesłanie i udostępnienie prac (modeli i opowieści) po odbytych zajęciach. która będzie wystawiona na wystawie wirtualnej projektu. Ponadto uczestnicy będą poproszeni o wypełnienie anonimowej ankiety ewaluacyjnej. Ze względu na obowiązujące przepisy RODO oraz konieczność nagrywania webinarów, udział w zajęciach możliwy jest dla osób, których opiekunowie wyrażają zgodę na utrwalanie i udostępnianie wizerunku uczestników.

          Wojciech Guszkowski

      • Tydzień kodowania wśród uczniów klas 1-3
        • Tydzień kodowania wśród uczniów klas 1-3

        • 18.03.2021
        • W tygodniu 08-12.03.2021 w naszej szkole odbył się tydzień kodowania.

          Z uwagi na problemy zdrowotne, nie wszyscy mogli brać udział w zmaganiach z kodowaniem, ale mimo to wielu uczniów świetnie poradziło sobie z odkodowywaniem obrazków i napisów.

          Piotr Majewski

          galeria

      • "Liczymy wróble i mazurki"
      • Dzień kobiet i dzień mężczyzn - klasa 2c
      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie-Jeziornie 05-510 Konstancin - Jeziorna. Adres Szkoły Podstawowej nr 2 Konstancin-Jeziorna do e-Doręczeń: AE:PL-37288-36861-GJRRT-28
        • +48 22 756 41 91
          +48 22 754 03 39
        • ul. Żeromskiego 15
          05-510 Konstancin - Jeziorna
          Poland
        • Numery wewnętrzne:
        • 111 Sekretariat
          Godziny pracy sekretariatu:
          Poniedziałek - 8:00 - 16:00
          Wtorek - piątek - 7:30 - 15:30
        • 112 Intendent
          Odwoływanie obiadów do 8:30 telefonicznie lub email: obiady@zs2-konstancin.edu.pl
        • 113 Dyrektor szkoły Katarzyna Chiszko
        • 114 Wicedyrektor Agnieszka Gromada
        • 115 Wicedyrektor Agnieszka Bartosz-Goleniowska
        • 117 Psycholog
        • 118 Pielęgniarka
        • 121 Pedagog / Pedagog specjalny Dorota Alcan
        • 122 Referent / Kierownik gospodarczy
        • 124 Pokój nauczycielski
        • 125 Świetlica s.3
        • 126 Portiernia
        • 127 Świetlica s.32
        • 128 Zerówki
        • 129 Logopeda
        • 130 Pedagog / Pedagog specjalny Bogumiła Lachowicz
        • 203 Biblioteka
        • Numery kont szkolnych: Konto główne:
          98 8002 0004 0214 1729 2002 0001

          Konto do wpłat za obiady:
          98 800200040214172920020001

          Konto ZFŚS:
          71 8002 0004 0214 1729 2002 0002
        • Odwoływanie obiadów: obiady@zs2-konstancin.edu.pl
        • Godziny pracy sekretariatu:
          Poniedziałek - 8:00 - 16:00
          Wtorek - piątek - 7:30 - 15:30
        • AE:PL-37288-36861-GJRRT-28
      • Logowanie