Szkoła Podstawowa nr 2 została zakwalifikowana do zajęć z edukacji artystycznej, do nadchodzącej edycji programu edukacyjnego „Formy podstawowe”!
Zajęcia z edukacji artystycznej
24.09.2024
Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka
23.09.2024Międzynarodowy Dzień Przedszkolaka obchodzony jest co roku 20 września i jest okazją do wspaniałej zabawy.
Dzieci miały możliwości zintegrować się ze swoimi kolegami i koleżankami, a także wziąć udział w różnych aktywnościach rozwijających ich umiejętności społeczne, artystyczne oraz ruchowe.
Dzień Przedszkolaka był pełen wrażeń, a dzieci wracały do domu z uśmiechami na twarzach, pamiątkowymi medalami, dyplomami, słodkim upominkiem i wieloma miłymi wspomnieniami. Cieszymy się, że mogliśmy razem świętować tak ważny dla naszych dzieci dzień!
Wychowawcy:
Natalia Dul
Anna Brzezińska
Wyjście do Muzeum Wycinanki
23.09.2024Uczniowie z klasy 2b wybrali się na pieszą wycieczkę do Muzeum Wycinanki w Konstancinie - Jeziornie. Początkowo dzieci zdobyły wiedzę w zakresie historii wytwarzania papieru oraz historii budynku, w którym mieści się Muzeum Wycinanki. Następnie odbyła się część praktyczna - każdy wykonał swoją autorską wycinankę z papieru.
Dziękujemy mamie Jakuba G., za pomoc w trakcie pieszej wędrówki oraz mamie Oliwii L. za pomoc na miejscu.
Karolina Piekarniak, Elżbieta Świątek
Moja Mała Ojczyzna
23.09.2024Jest to nazwa projektu edukacyjnego realizowanego w ramach pracy koła TRAPER przez Wojciecha Guszkowskiego - nauczyciela historii w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stefana Żeromskiego. Inspiratorem realizacji projektu jest Katarzyna Chiszko - dyrektor szkoły.
Dziękujemy Jackowi Krajewskiemu za realizację filmu.
Międzynarodowy Dzień Kropki w klasach 1-3
23.09.2024Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości
i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy.
Były gry i zabawy. Powstały kolorowe kropkowe rysunki.
We wszystkich podejmowanych działaniach towarzyszył uśmiech i kropki.
Katarzyna Górecka
Nowoczesny sprzęt w użyciu na biologii
23.09.2024Dzisiaj na lekcji biologii klasa szósta a obserwowała pod mikroskopem odnóża owadów, włos koleżanki. Uczniowie z pomocą nauczyciela wykonywali preparat skórki cebuli.
Małgorzata Czyż
Klasa 6a i klasa 6b w Łodzi
23.09.2024Klasy 6a i b były dzisiaj na wycieczce w Łodzi. Oglądaliśmy zwierzęta mieszkające w orientarium. Udało nam się zabaczyć kąpiel słoni, kolorowe motyle, niebezpieczne drzewołazy, kolorowo umaszczone ibisy. W EC 1 poznaliśmy proces wytwarzania energii elektrycznej z węgla kamiennego.
Małgorzata Czyż
Goście z partnerskiego Denzlingen (Niemcy)
23.09.202417 września 2024 roku w naszej szkole powitaliśmy oficjalnie delegację nauczycieli oraz uczniów, którzy przybyli do naszej szkoły i miasta z kolejną partnerską wizytą. Gości powitali: Katarzyna Chiszko - dyrektor szkoły oraz Wojciech Guszkowski - przewodniczący Komitetu Miast Partnerskich Konstancina-Jeziorny.
Koordynatorem wymiany jest: Katarzyna Furmańska - nauczycielka języka angielskiego w "dwójce".
Wkrótce szczegółowa relacja z pobytu naszych Gości.
Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie,
23.09.2024dziękujemy, że i tym razem mogliśmy liczyć na Waszą pomoc! Bez Was by się nie udało! To dopiero drugi dzień zbiórki a odzew przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.
Otrzymaliśmy wiele darów dla potrzebujących z zalanych terenów. Z całego serca DZIĘKUJEMY!
Pamiętajcie, że nadal zbieramy
suchą żywność;
wodę butelkowaną;
środki czystości;
koce/śpiwory.
Rzeczy można przynosić do Szkoły do 20 września br. (piątku) i zostawiać przy portierni na parterze.
Koordynatorzy akcji - Magdalena Ratajska, Dorota Alcan, Ewa Lasota, Urszula Ludwin
Biegi o Puchar Dyrektora Szkoły
18.09.202416 września dzieci z oddziałów zerowych wzięły udział w zawodach. Z pośród 35 zawodników miejsca na podium zajęli:
kategoria dziewcząt:
I miejsce - Martyna Ignacik
II miejsce - Iga Lubczyńska
III miejsce - Lena Ablewska
kategoria chłopców:
I miejsce - Marcel Prus
II miejsce - Gabriel Brodnowski
III miejsce - Danylo Panchenko
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy udziału w zawodach.
Wychowawcy:
Natalia Dul
Anna Brzezińska
85. rocznica agresji Związku Sowieckiego na Polskę
18.09.2024W uroczystościach wzięła udział delegacja z naszej szkoły: Katarzyna Chiszko - dyrektor szkoły, Agnieszka Bartosz-Goleniowska - wicedyrektor, Wojciech Guszkowski - nauczyciel historii, Monika Anusiewicz - nauczyciel współorganizujący oraz uczniowie z klasy 5b oraz klasy 4b. Uczniowie z klasy 5b, którzy należą do drużyny harcerskiej, zaciągnęli wartę honorową przed pomnikiem.
Międzynarodowy Dzień Kropki
17.09.2024Dzieci z oddziałów zerowych 16 września obchodziły dzień kreatywności. Z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w zabawach przygotowanych przez wychowawców oraz wykonały prace plastyczne.
Wychowawcy:
Natalia Dul
Anna Brzezińska
Defibrylator w SP2
16.09.2024W roku szkolnym 2023/2024 w naszej szkole odbyła się wyjątkowa akcja. Społeczność szkolna zebrała fundusze na defibrylator dla naszej szkoły.
🆘❤️🩹🆘 Dziękujemy darczyńcom za każdą przekazaną złotówkę. Dzięki nam udało się uzbierać odpowiednią kwotę. Szkoła Podstawowa nr 2 to pierwsza placówka szkolna na terenie Konstancina-Jeziorny, w której dostępny jest specjalistyczny sprzęt. Będzie on służył nie tylko naszej szkole, ale również środowisku lokalnemu.
Dziękujemy! ♥️♥️♥️
Organizatorki: Ewa Lasota, Magdalena Ratajska, Urszula Ludwin, Natalia Dul
Warsztaty z harcerzami
16.09.2024W zeszłym tygodniu odbyły się warsztaty ratownicze dla wybranych klas
prowadzone przez instruktorki i instruktorów Hufca Uroczysko Konstancin.
Prowadzący pokazali podstawy pierwszej pomocy i nauczyli uczniów cennych
umiejętności przydatnych w życiu.
Bardzo dziękujemy harcerkom i harcerzom za przeprowadzone zajęcia i nie
możemy się doczekać kolejnych.
Urszula Ludwin
13
# Laboratoria Przyszłości
16.09.2024Uczniowie z klasy 2b świetnie poradzili sobie z nowym wyzwaniem z użyciem robotów. Zadaniem dzieci było znalezienie odpowiedniego kraju na mapie, patrząc na jego flagę. Następnie dana grupa musiała zdecydować jakim środkiem transportu wybrałaby się do tego kraju. Po ustaleniu szczegółów należało zaprogramować robota, aby dojechał do odpowiedniego krążka. Kiedy udało się "dotrzeć" robotem na miejsce, kolejnym punktem było programowanie robota tak, aby dojechał do różnych miejsc np. cukierni, kawiarni czy sklepu.
Dzieci perfekcyjnie poradziły sobie z zadaniem.
K.Piekarniak, E. Świątek
Moja Mała Ojczyzna
16.09.2024Moja Mała Ojczyzna, to nazwa autorskiego programu
historycznego dla uczniów, opracowanego przez nauczyciela historii Wojciecha Guszkowskiego.
Program jest realizowany w ramach pracy koła TRAPER dla wszystkich uczniów klas IV – VIII. Dyrektor szkoły Katarzyna Chiszko zaakceptowała zarówno cele jak i harmonogram tego przedsięwzięcia.
Uczniowie otrzymują karty pracy, opracowane przez naszego nauczyciela historii i udają się w teren. Z klasą 4a odkrywaliśmy historię ulicy Żeromskiego. Poznajemy zabytki oraz historię ludzi z nimi związanymi. Uczniowie słuchają opowieści oraz na bieżąco wypełniają karty pracy na podkładkach ufundowanych przez Radę Rodziców, dziękujemy.
Dzięki udziałowi w tym programie, nasi młodzi mieszkańcy będą mogli poznać historię naszej Małej Ojczyzny. Program będzie realizowany przez cały rok szkolny.
W pierwszym spotkaniu udział wzięli: Wojciech Guszkowski – nauczyciel historii i autor programu, Małgorzata Czyż – nauczycielka przyrody, Emilia Kamać – nauczycielka współorganizująca, Anna Cuch – mama ucznia.
Foto – Anna Cuch
Dni Kultury Francuskiej
16.09.2024Uczniowie naszej szkoły z klasy 8 wzięli udział w dniach kultury francuskiej zorganizowanych przez Dom Kultury Hugonówka. Tematem przewodnim wydarzenia było " Francuskie smaki, czyli Francja od kuchni". Uczniowie w ramach wolontariatu najpierw wspomogli organizatorów w przygotowaniu wydarzenia, a następnie wystąpili na scenie prezentując słownictwo francuskie związane z kuchnią i prezentując bajkę francuską La Fontaine'a pod tytułem "Rat des villes et rat des champs".
Alicja Dycha
Vulcan - aktualizacja dziennika
12.09.2024
Szkolna Liga Rummikub
09.09.2024
Głosujemy na letnią klasę i Konstanciński piknik naukowy
09.09.2024Szanowni Państwo
Trwa głosowanie na projekty zgłoszone do kolejnej edycji Budżetu Partycypacyjnego.
Zachęcamy do głosowania wszystkich mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna.
Na głosowanie poświęcisz tylko chwilę, a z efektów będziesz cieszyć się przez kolejne lata.
Nie zwlekaj, do końca głosowania pozostało tylko 13 dni do dnia 18 września.
Zasady głosowania:
- Prawo do udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec Gminy Konstancin-Jeziorna.
- Każdy uprawniony mieszkaniec ma prawo głosować tylko raz - elektronicznie bądź poprzez papierową kartę do głosowania - osobiście w punktach stacjonarnych wyznaczonych przez Burmistrza Gminy.
- Każdy uprawniony mieszkaniec może poprzeć maksymalnie dwa projekty: 1 z listy projektów inwestycyjno - remontowych i 1 z listy projektów pozostałych. Uwaga! Dopuszczalne jest także głosowanie tylko na jeden projekt z dowolnej listy.
- Aby prawidłowo oddać głos należy podać: imię i nazwisko oraz adres zamieszkania, a także potwierdzić zawarte oświadczenia.
Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej placówki reprezentowanej przez Radę Rodziców i zagłosowanie na projekty wzbogacające ofertę naszej szkoły. Chodzi o dwa projekty, na które możecie Państwo głosować jednocześnie-
- Letnia klasa- ( to projekt inwestycyjny , który pozwoli w dni upalne i nie tylko realizować zajęcia poza budynkiem szkolnym, w altanie zbudowanej z pozyskanych środków na terenie szkoły)
- Konstanciński Piknik Naukowy
Obydwa projekty zgłoszone zostały przez Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Konstancinie Jeziornie.
Liczymy na Państwa wsparcie i reklamowanie oraz pozyskanie wsparcia mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. Razem możemy stworzyć wspaniałe otoczenie szkoły i ciekawe zajęcia dla dzieciaków.
Głosować można w szkole - wypełniając druk znajdujący się u Panów Dozorców i wrzucenie go do skrzynki Budżetu Obywatelskiego lub drogą elektroniczną
https://konstancin.konsultacje-spoleczne.pl/
Serdecznie zapraszamy do głosowania
Wychowawcy wraz z Dyrekcją Szkoły
Aktualności
Co nowego w szkole?Zjednoczmy siły dla lepszej szkoły!
- 30.04.2025
Jesteśmy dumni, że Nasza szkoła bierze udział w projekcie „Przerwij krąg przemocy w swojej szkole”! Dzięki temu możemy zyskać cenne wsparcie w walce z przemocą rówieśniczą.
Potrzebujemy Waszych głosów, aby zdobyć to wsparcie! Głosujcie na naszą szkołę codziennie od 28 kwietnia do 9 maja i pomóżcie nam stworzyć bezpieczniejsze miejsce dla wszystkich uczniów.
Zajrzyjcie na https://www.przerwij-krag-przemocy.pl/ (https://www.przerwij-krag-przemocy.pl/) i oddajcie głos! Każdy z Was może przyczynić się do pozytywnych zmian! Dziękujemy za Wasze wsparcie!
Zespół Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej
Strój galowy
- 30.04.2025
Omnibusek matematyczny
- 30.04.2025
W poniedziałek, 28 kwietnia 2025 roku, odbyło się w świetlicy szkolnej wręczenie nagród za konkurs „OMNIBUSEK MATEMATYCZNY”.
W zmaganiach matematycznych wzięło udział 27 uczniów z klas pierwszych. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych. Każdy z uczestników miał do rozwiązania test składający się z 9 zadań zamkniętych i 5 zadań otwartych.
Wyniki turnieju: 1 miejsce – Zofia Tarczoń, 2 miejsce – Antonina Sadło, 3 miejsce – Alicja Nawała, wyróżnienie – Evelina Kovalyshyn, Liliana Nowocińska, Franciszek Górecki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom ich zaangażowania i osiągniętych wyników. Szczególne wyrazy uznania kierujemy do laureatów, którzy wykazali się wyjątkową wiedzą oraz umiejętnościami matematycznymi.
Wychowawcy świetlicy:
Katarzyna Kozicka i Katarzyna Tyc
Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej - wyniki
- 30.04.2025
Czas na zmiany!
- 29.04.2025
Nasza szkoła ma szansę na dołączenie do projektu „Przerwij krąg przemocy w swojej szkole” i zdobycie wsparcia, które pomoże nam w walce z przemocą! To doskonała okazja, by poprawić bezpieczeństwo i komfort nauki dla wszystkich uczniów.
Jak możecie pomóc? Głosujcie na naszą szkołę codziennie od 28 kwietnia do 9 maja! Każdy głos to krok w stronę lepszej przyszłości dla naszych dzieci.
Wejdźcie na https://www.przerwij-krag-przemocy.pl/ (https://www.przerwij-krag-przemocy.pl/) i pokażcie, że zależy Wam na bezpieczeństwie w szkole! Razem możemy wiele zmienić!
Zespół Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej
Razem możemy przerwać krąg przemocy!
- 28.04.2025
Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele! Nasza szkoła bierze udział w wyjątkowym projekcie „Przerwij krąg przemocy w swojej szkole”. Aby zdobyć wsparcie od ekspertów i cenne materiały, potrzebujemy Waszych głosów!
Od 28 kwietnia do 9 maja codziennie możecie głosować na naszą szkołę! Pamiętajcie, że każdy głos się liczy! Razem możemy stworzyć bezpieczniejsze i bardziej wspierające środowisko dla naszych uczniów.
Wejdźcie na stronę: https://www.przerwij-krag-przemocy.pl/ (https://www.przerwij-krag-przemocy.pl/) i zagłosujcie na nas!
Zachęćcie swoich znajomych i bliskich do wsparcia naszej inicjatywy! Działajmy razem!
Zespół Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej
Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Kochani Uczniowie!
- 28.04.2025
Z radością informujemy, że Nasza szkoła bierze udział w projekcie „Przerwij krąg przemocy w swojej szkole”, organizowanym przez Uniwersytet SWPS, Fundację UNIQA oraz RESQL. To wyjątkowa szansa, aby zdobyć wsparcie specjalistów oraz cenne materiały do walki z przemocą w naszej szkole! 💪❤️
Aby to osiągnąć, potrzebujemy WASZYCH GŁOSÓW! Od 28 kwietnia do 9 maja codziennie będziemy prosić Was o oddanie głosów na naszą szkołę. To właśnie pierwsze 100 placówek, które zdobędą najwięcej głosów, otrzyma pakiet RESQL o łącznej wartości 600 tys. zł, w skład którego wchodzą:
✅ Aplikacja dla uczniów do anonimowego zgłaszania problemów
✅ Szkolenie dla kadry pedagogicznej
✅ Scenariusze lekcji poświęconych przemocy
✅ Sprawnie działający system dla nauczycieli do reagowania na wszelkie nadużycia
Jak możecie pomóc? To proste!
Wejdźcie na stronę: przerwij-krag-przemocy.pl
https://www.przerwij-krag-przemocy.pl/ (https://www.przerwij-krag-przemocy.pl/)
Kliknijcie „Zagłosuj na szkołę”.
Znajdźcie naszą szkołę na liście i oddajcie głos.
Pamiętajcie, głosować można raz dziennie! Zachęcajcie również swoich znajomych, uczniów, nauczycieli i rodziców do wsparcia naszej inicjatywy.
Razem możemy przerwać krąg przemocy! 🌍
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!
Zespół Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej
Wiersz Juliana Tuwima - konkurs
- 28.04.2025
Koszt obiadów - maj 2025
- 28.04.2025
U W A G A!
Koszt obiadów w maju:
Szkoła Podstawowa: 17 x 10 zł. = 170 zł. - 3 zł. brak jednej zupy w kwietniu 167 zł.
Klasa 0: 17 x 14 zł. = 238 zł. - 3 zł. brak jednej zupy w kwietniu 235 zł.
“Adopcja na odległość”
- 23.04.2025
Z radością informujemy, że będziemy pomagać dziewczynce z Afryki w ramach “adopcji na odległość”.
Dziewczynka ma 3 lata, ma na imię Namukasa. Mieszka w Ugandzie. Jej mama sama wychowuje dzieci i nie stać ją na opłaty związane z edukacją. Dzięki naszej pomocy będzie mogła uczęszczać na zajęcia przedszkolne i korzystać z posiłku w szkole. Szkoła jest pod opieką Misji Franciszkańskich, które są organizatorami adopcji i pomagają w wielu krajach misyjnych.
Chcemy również złożyć życzenia radosnych Świąt Wielkanocy, aby był to piękny czas dzielenia się dobrem i miłością.
Szkolny Caritas
Jak bezpiecznie korzystać z telefonu
- 23.04.2025
Warsztaty wielkanocne w klasach drugich
- 23.04.2025
W dniach poprzedzających Święta Wielkanocne w klasach drugich odbyły się warsztaty wielkanocne, podczas których uczniowie wzięli udział w kreatywnych i wiosennych aktywnościach. Zajęcia miały na celu nie tylko przybliżenie dzieciom tradycji wielkanocnych, ale także rozwijanie ich zdolności manualnych oraz wrażliwości na piękno przyrody.
W trakcie warsztatów uczniowie samodzielnie sadzili wiosenne kwiatki, ucząc się przy tym troski o rośliny oraz poznając podstawowe zasady pielęgnacji. Doniczki zostały ozdobione wielkanocnymi dekoracjami, co dodało im wyjątkowego, świątecznego charakteru. Powstały kolorowe kompozycje z kwiatami, pisankami, zajączkami i wstążkami.
Warsztaty przebiegały w radosnej i twórczej atmosferze. Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w pracach. Była to doskonała okazja do wspólnej zabawy, nauki oraz kultywowania wielkanocnych tradycji.
Aldona Osińska, Karolina Piekarniak, Emilia Kamać
Warsztaty wielkanocne w klasie 3a
- 23.04.2025
Uczniowie klasy 3a wzięli udział w warsztatach wielkanocnych. Z ogromnym zaangażowaniem wykonali stroiki z wykorzystaniem bukszpanu. Wesołych Świąt!
Alicja Biedrzycka
Konkurs "Zroluj zdrowie"
- 23.04.2025
Budżet Obywatelski
- 23.04.2025
XII Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku- eliminacje szkolne
- 16.04.2025
Właśnie rozdaliśmy dyplomy i słodkie upominki jako nagrody za udział w XII Mistrzostwach Dolnego Śląska w Sudoku. W kategorii klasy 1-3 wzięło udział 11 osób. Jako pierwsze uplasowały się:
I miejsce- Inka Szlesinger, kl. 3c
II miejsce- Antonina Domańska, kl. 2c
III miejsce- Hanna Lisowska, kl. 3b
W przedziale klas 4-6 startowały 4 osoby:
I miejsce- Szymon Michalski, kl. 6c
II miejsce- Natalia Michalska, kl. 6c
III miejsce- Jakub Wiśniewski i Vladimir Vasilevich, kl. 6b
Progi Mistrzostw zostaną ogłoszone 30 kwietnia i wtedy dowiemy się, którzy z naszych zawodników będą mogli pojechać do Wrocławia na finał.
Na tych stronach można śledzić wydarzenie:
https://sudoku.pwr.edu.pl/edycja-2025/harmonogram
https://www.facebook.com/mistrzostwasudoku
Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom za udział i gratulujemy osiągniętych wyników.
Biblioteka szkolna
III edycja Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego "Gigathon".
- 15.04.2025
Chcielibyśmy zaprosić Uczniów z Państwa Szkoły do wzięcia udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego "Gigathon"
Jak wygląda konkurs?
✅ Etap 1 – Test wiedzy online (7 kwietnia – 18 maja 2025 r.): składający się z 20 pytań dotyczących środowiska z wybranej kategorii wiekowej
✅ Etap 2 – Projekt programistyczny (7 kwietnia – 25 maja 2025 r.): zakwalifikowani do kolejnej rundy zmierzą się z zadaniem projektowym - forma online.
🏆 Finał w Warszawie (14 czerwca 2025 r.): 80 najlepszych uczestników będzie miało do wykonania projekt na zadany temat, ten etap odbędzie się stacjonarnie w Warszawie
Organizatorem konkursu jest największa w Polsce szkoła programowania dla dzieci i młodzieży Giganci Programowania <https://www.giganciprogramowania.edu.pl/> .
Giganci Programowania
Kwiaty w szkolnym ogródku
- 14.04.2025
Dzień Marchewki
- 14.04.2025
4 kwietnia świętowaliśmy ,,Dzień Marchewki’’. Tego dnia dzieci z klasy ,,0’’B częstowały marchewką całą społeczność szkolną. Uczniowie starsi i młodsi ubrali się w kolor pomarańczowy, pojawiły się maskotki w tym kolorze oraz została wykonana gazetka.
Organizatorzy: Anna Brzezińska, Katarzyna Kozicka
„Stwórz własną okładkę do książki”
- 14.04.2025
Biblioteka szkolna ogłosiła konkurs na własny pomysł na okładkę wybranej przez ucznia książki. Dlatego, że pomysł własny- to nie można było skorzystać z okładek, które już istnieją i tworzyć bardzo podobnych. Częścią okładki jest też tytuł i autor, dlatego oceniane było wkomponowanie tych detali w całość pracy. Ponadto oceniano estetykę i samodzielność. Jakość plastyczna prac była bardzo wysoka, zgodność prac z tematem - zróżnicowana: część prac była identyczna lub bardzo podobna do okładek oryginalnych (choć wykonanie było piękne), w części prac tytuł książki i autor zostały wpisane „na kolanie”, w części pominięte.
W głosowaniu zostali wyłonieni zwycięzcy:
I miejsce- Barbara Gołaszewska, kl. 3b
II miejsce- Mieszko Niwiński, kl. 3a
III miejsce- Maria Przepióra, kl. 3a
Niezależne wyróżnienie otrzymał Łukasz Komosa. Jego talentu plastycznego i techniki nie da się porównać ze zdolnościami młodszych uczniów.
Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i słodkie upominki. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zdolności plastycznych. Tak trzymajcie!
Biblioteka szkolna