Aktualności

          • "Dzień kolorowych skarpetek".

            29.03.2021

            Kolaż ze zdjęć nadesłanych od naszych uczniów w ramach solidarności z osobami z zespołem Downa - akcja "Dzień kolorowych skarpetek".

            Urszula Ludwin

          • Spotkanie grupy projektowej eTwinning

            29.03.2021

            W sobotnie popołudnie odbyło się kolejne spotkanie online nauczycieli oraz uczniów klas 6 realizujących międzynarodowy projekt eTwinning „Our Game Lab”. Wraz z partnerami projektu z Turcji, Jordanii i Włoch spotkaliśmy się o godzinie 18:00 na platformie Zoom, zaczęliśmy od gry na temat znajomości naszego projektu, następnie poznaliśmy się lepiej bawiąc się w „3 true sentences and 1 false” – uczniowie mówili o sobie 3 zdania prawdziwe i 1 fałszywe i zgadywaliśmy, które z nich nie jest prawdą. Następnie zagraliśmy w quiz o regularnych i nieregularnych czasownikach angielskich. Maja, Marta, Zosia i Damian świetnie włączyli się we wszystkie aktywności i fantastycznie wypadli opowiadając o sobie i grając w gry. Wszyscy dobrze się bawili. Żal nam było się rozstawać. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie :)

            Katarzyna Furmańska (opiekun projektu)

        • Jak obchodziliśmy Dzień Gofra?
          • Jak obchodziliśmy Dzień Gofra?

            29.03.2021

            W czwartek 25 marca z okazji Międzynarodowego Dnia Gofra nasi uczniowie (i nie tylko oni przygotowali, kupowali, zjadali gofry, na których były same pyszności: cukier puder, czekolada, bita śmietana, owoce, mniam :) Poprzez zachęcanie do uczczenia tego dnia Samorząd Uczniowski zainicjował obchody wybranych świąt nietypowych, ale prawdziwym celem naszej akcji jest zwrócenie uwagi na kontakty z bliskimi – rodziną, rodzeństwem, przyjaciółmi, na odejście na chwilę od sprzętów do nauki zdalnej i skupienie się na rozmowie i byciu z najbliższymi. Dziękujemy tym z Was, którzy włączyli się w te obchody – mamy nadzieję, że był to dla Was nie tylko smaczny, ale i dobry czas. Wasi Wychowawcy nagrodzą Was pochwałami, a my liczymy na dalszą Waszą aktywność, liczymy też, że inni uczniowie włączą się w obchody świąt nietypowych – najbliższa okazja już w kwietniu, do zobaczenia :)

            Małgorzata Czyż i Katarzyna Furmańska

            Zobacz film

          • Międzynarodowy Dzień Gofra

            25.03.2021

            Wraz z nadejściem wiosny Samorząd Uczniowski rozpoczyna obchody Świąt Nietypowych – zapraszamy Was do uczczenia Międzynarodowego Dnia Gofra – 25 marca. W to czwartkowe popołudnie razem z rodzicami, rodziną, rodzeństwem albo z przyjaciółmi upieczcie gofry albo kupcie gotowe, dobierzcie składniki jakie lubicie najbardziej i spędzajcie razem czas. Opowiedzcie, co fajnego Was dziś spotkało, zagrajcie w jakąś grę albo po prostu bądźcie wszyscy razem :) Podzielcie się z nami zdjęciami Waszych gofrów albo zdjęciami z Waszych spotkań z najbliższymi, wyślijcie je w czacie na Teamsach do opiekunów SU – p. Małgorzaty Czyż lub p. Katarzyny Furmańskiej, Wasze zdjęcia pokażemy na stronie szkoły i na szkolnym Fb. Czekamy!

            Samorząd Uczniowski

             

          • Jaką szkołę ponadpodstawową wybrać?

            25.03.2021

            W związku ze zbliżającą się rekrutacją do szkół ponadpodstawowych, przygotowaliśmy spotkania online z doradcą zawodowym, psychologiem z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Piasecznie. Liczymy, że okażą się one pomocne przy wyborze szkoły.Zapraszamy 26 marca17.30 – spotkanie online dla młodzieży – uczniów klas 8 – „Trudne decyzje, ważne wybory – czym się kierować przy wyborze szkoły ponadpodstawowej". Link do spotkania: http://meet.google.com/wgi-ejvw-fsf18.30 – spotkanie online dla rodziców – „Jak wspomóc dziecko – ucznia klasy 8, w wyborze szkoły ponadpodstawowej”.Link do spotkania: http://meet.google.com/wgi-ejvw-fsf

          • Nie bądź obojętny. Podziel się szczęściem z innymi dziećmi!

            25.03.2021

            Szkolny Wolontariat w marcu 2021 prowadził zbiórkę produktów higienicznych dla dzieci i niemowląt z Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii. W zbiórce uczestniczyli głównie uczniowie klas młodszych i zerówki, którzy uczyli się stacjonarnie w szkole. Wspomogli nas również uczniowie starszych klas przekazując artykuły na zbiórkę. Udało się nam uzyskać wszystkie najbardziej potrzebne produkty: pieluszki jednorazowe, środki do mycia ciała i włosów, płyny do kąpieli, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone, pasty i szczoteczki do zębów, kremy ochronne, oliwki dla dzieci, proszek do prania dla dzieci, słoiczki z potrawami dla dzieci, soki i musy.

            Uczniowie i rodzice bardzo zaangażowali się w niesienie pomocy, za co bardzo im dziękujemy. Wszyscy cieszymy się, że w trudnym czasie pandemii mogliśmy wspomóc najbardziej potrzebujące dzieci.

            Wychowawcy świetlicy szkolnej

          • Drodzy Uczniowie i Opiekunowie

            25.03.2021

            Nasza szkoła bierze udział w akcji „Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki ”. Uczniowie przynosza do szkoły zużyte oryginalne (wcześniej nienapełniane) tuszów z drukarek atramentowych, zapakowanych w woreczki foliowe i wrzucaja je do specjalnych kartonowych pojemników. Organizator akcji, firma Eko – system odebrała pierwszą partie zebranych tuszów, przekaże kartridże do recyklingu, a za pozyskane w ten sposób pieniądze kupi karmę dla zwierząt ze schroniska. Zbiórka będzie trwać w tym roku szkolnym i w przyszłym. Mamy nadzieję, że zakończy się duzym sukcesem, gdyż nasi uczniowie bardzo chętnie biorą udział w akcja charytatywnych na rzecz poprawienia losu zwierząt.

            Więcej można dowiedzieć się na stronie www.tuszdopaki.pl. Pomóżmy wspólnie zwierzakom i włączmy się w działalność ekologiczną.

            Wychowawcy świetlicy szkolnej

        • Emocja
          • Emocja

            23.03.2021


            Grupa 0b zrealizowała kolejny moduł projektu "Emocja" - tym razem tematem przewodnim naszych działań była EMPATIA...Było poważnie, bo poruszyliśmy problem niepełnosprawności, ale było też zabawnie, gdy dzieciaki "pokazywały" różne emocje, no i oczywiście było tez bardzo kreatywnie - podczas tworzenia "empatycznych okularów"....
            A wiosnę przywitaliśmy kanapkami z pysznym szczypiorkiem, który sami wyhodowaliśmy:-)
            Grażyna Tatarska




             

        • Wiosenny konkurs w klasach pierwszych
          • Wiosenny konkurs w klasach pierwszych

            23.03.2021

            Chętni uczniowie z klasy 1a i 1b wzięli udział w konkursie.

            Zadaniem uczestników było stworzenie pracy, która zilustruje jeden z wybranych wierszy: Jana Brzechwy "Przyjście wiosny" lub

            Władysława Bełzy " Wiosna". Powstało wiele ciekawych prac inspirowanych wierszem. Publikujemy zwycięskie prace, zapraszamy do galerii.

            Dziękujemy wszystkim dzieciom za pracę, wysiłek i zaangażowanie.

            WYNIKI KONKURSU:

            1. Matylda Walendzik, klasa 1b

            2. Kacper Kosz, klasa 1a i Izabela Golon, klasa 1b

            3. Julia Januszko, klasa 1b

            WYRÓŻNIENIA:

            Michalina Cacek, klasa 1a

            Aniela Ignacik, klasa 1a

            Zosia Woźniak, klasa 1b

            Gratulacje.

            Karolina Piekarniak i Emilia Kamać

            galeria

        • Marzanna
          • Marzanna

            23.03.2021

            Część uczniów z klas 1-3 wzięła udział w zabawie - "Wiosenna Marzanna". W tej zabawie do wykonania była marzanna. Dziękujemy za zaangażowanie uczniów oraz rodziców w wykonanie pięknych prac.

            Organizatorzy:

            Karolina Piekarniak

            Alicja Biedrzycka

            Piotr Majewski

            Zobacz film

        • Apel do środowiska szkolnego
          • Apel do środowiska szkolnego

            19.03.2021

            Apel do środowiska szkolnego w sprawie włączenia się w realizację programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły.

            Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstancinie Jeziornie

            Szanowni Państwo,

            dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie przez radę rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków pochodzących z 1% Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.

            Celem uczestniczenia w wymienionym programie każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2020 (PIT 28 poz. 177, PIT 36 poz. 474, PIT 36L poz. 165, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) – „RR Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstancinie Jeziornie”

            W imieniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstancinie-Jeziornie

            Przewodnicząca Wioleta Stegenka

          • Nauczanie zdalne

            18.03.2021

            Szanowni Państwo,

            Od 22 marca do 9 kwietnia 2021 nauczanie w naszej szkole odbywa się następująco:

            Oddziały przedszkolne  0a, 0b - zdalnie. Klasy 1 – 3 i 4 – 8 – nauczanie zdalne.

        • Ekonomia Wynalazków inż. Tańskiego
          • Ekonomia Wynalazków inż. Tańskiego

            18.03.2021

            Zapraszamy do udziału w warsztatach kreatywnych w ramach projektu EKONOMIA WYNALAZKÓW inż. TAŃSKIEGO.

            Podczas dwóch 90 min sesji on-line będziemy zapoznawać się z podstawami ekonomii oraz historią polskich wynalazków na przykładzie samochodu CWS-1 genialnego inż. Tadeusza Tańskiego.

            Dopełnieniem atrakcji będzie wykonanie przez każdego uczestnika modelu samochodu oraz prototypu własnego wynalazku. Do każdego modelu powstaną opowieści które chcielibyśmy udostępnić na wystawie wirtualnej na specjalnie stworzonej stronie internetowej.

            Osoby biorące udział w zajęciach otrzymają bezpłatnie dwa zestawy ze sklejki drewnianej do samodzielnego składania:

            zestaw CWS-1

            zestaw kreatywny Inżynier Wyobraźni

            Udział w zajęciach jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona

            Projekt realizowany jest przez Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego we współpracy z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści MuBaBaO.

            Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

            Warunkiem udziału w nieodpłatnych webinarach jest stworzenie, przesłanie i udostępnienie prac (modeli i opowieści) po odbytych zajęciach. która będzie wystawiona na wystawie wirtualnej projektu. Ponadto uczestnicy będą poproszeni o wypełnienie anonimowej ankiety ewaluacyjnej. Ze względu na obowiązujące przepisy RODO oraz konieczność nagrywania webinarów, udział w zajęciach możliwy jest dla osób, których opiekunowie wyrażają zgodę na utrwalanie i udostępnianie wizerunku uczestników.

            Wojciech Guszkowski

    • Aktualności

      Co nowego w szkole?
        • "Dzień kolorowych skarpetek".

        • 29.03.2021
        • Kolaż ze zdjęć nadesłanych od naszych uczniów w ramach solidarności z osobami z zespołem Downa - akcja "Dzień kolorowych skarpetek".

          Urszula Ludwin

      • Wielkanocne warsztaty w grupie 0 B.
        • Spotkanie grupy projektowej eTwinning

        • 29.03.2021
        • W sobotnie popołudnie odbyło się kolejne spotkanie online nauczycieli oraz uczniów klas 6 realizujących międzynarodowy projekt eTwinning „Our Game Lab”. Wraz z partnerami projektu z Turcji, Jordanii i Włoch spotkaliśmy się o godzinie 18:00 na platformie Zoom, zaczęliśmy od gry na temat znajomości naszego projektu, następnie poznaliśmy się lepiej bawiąc się w „3 true sentences and 1 false” – uczniowie mówili o sobie 3 zdania prawdziwe i 1 fałszywe i zgadywaliśmy, które z nich nie jest prawdą. Następnie zagraliśmy w quiz o regularnych i nieregularnych czasownikach angielskich. Maja, Marta, Zosia i Damian świetnie włączyli się we wszystkie aktywności i fantastycznie wypadli opowiadając o sobie i grając w gry. Wszyscy dobrze się bawili. Żal nam było się rozstawać. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie :)

          Katarzyna Furmańska (opiekun projektu)

      • Jak obchodziliśmy Dzień Gofra?
        • Jak obchodziliśmy Dzień Gofra?

        • 29.03.2021
        • W czwartek 25 marca z okazji Międzynarodowego Dnia Gofra nasi uczniowie (i nie tylko oni przygotowali, kupowali, zjadali gofry, na których były same pyszności: cukier puder, czekolada, bita śmietana, owoce, mniam :) Poprzez zachęcanie do uczczenia tego dnia Samorząd Uczniowski zainicjował obchody wybranych świąt nietypowych, ale prawdziwym celem naszej akcji jest zwrócenie uwagi na kontakty z bliskimi – rodziną, rodzeństwem, przyjaciółmi, na odejście na chwilę od sprzętów do nauki zdalnej i skupienie się na rozmowie i byciu z najbliższymi. Dziękujemy tym z Was, którzy włączyli się w te obchody – mamy nadzieję, że był to dla Was nie tylko smaczny, ale i dobry czas. Wasi Wychowawcy nagrodzą Was pochwałami, a my liczymy na dalszą Waszą aktywność, liczymy też, że inni uczniowie włączą się w obchody świąt nietypowych – najbliższa okazja już w kwietniu, do zobaczenia :)

          Małgorzata Czyż i Katarzyna Furmańska

          Zobacz film

      • Zwyczaje wielkanocne
      • Świetlica w domu
        • Międzynarodowy Dzień Gofra

        • 25.03.2021
        • Wraz z nadejściem wiosny Samorząd Uczniowski rozpoczyna obchody Świąt Nietypowych – zapraszamy Was do uczczenia Międzynarodowego Dnia Gofra – 25 marca. W to czwartkowe popołudnie razem z rodzicami, rodziną, rodzeństwem albo z przyjaciółmi upieczcie gofry albo kupcie gotowe, dobierzcie składniki jakie lubicie najbardziej i spędzajcie razem czas. Opowiedzcie, co fajnego Was dziś spotkało, zagrajcie w jakąś grę albo po prostu bądźcie wszyscy razem :) Podzielcie się z nami zdjęciami Waszych gofrów albo zdjęciami z Waszych spotkań z najbliższymi, wyślijcie je w czacie na Teamsach do opiekunów SU – p. Małgorzaty Czyż lub p. Katarzyny Furmańskiej, Wasze zdjęcia pokażemy na stronie szkoły i na szkolnym Fb. Czekamy!

          Samorząd Uczniowski

           

        • Jaką szkołę ponadpodstawową wybrać?

        • 25.03.2021
        • W związku ze zbliżającą się rekrutacją do szkół ponadpodstawowych, przygotowaliśmy spotkania online z doradcą zawodowym, psychologiem z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Piasecznie. Liczymy, że okażą się one pomocne przy wyborze szkoły.Zapraszamy 26 marca17.30 – spotkanie online dla młodzieży – uczniów klas 8 – „Trudne decyzje, ważne wybory – czym się kierować przy wyborze szkoły ponadpodstawowej". Link do spotkania: http://meet.google.com/wgi-ejvw-fsf18.30 – spotkanie online dla rodziców – „Jak wspomóc dziecko – ucznia klasy 8, w wyborze szkoły ponadpodstawowej”.Link do spotkania: http://meet.google.com/wgi-ejvw-fsf

        • Nie bądź obojętny. Podziel się szczęściem z innymi dziećmi!

        • 25.03.2021
        • Szkolny Wolontariat w marcu 2021 prowadził zbiórkę produktów higienicznych dla dzieci i niemowląt z Powiatowego Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Górze Kalwarii. W zbiórce uczestniczyli głównie uczniowie klas młodszych i zerówki, którzy uczyli się stacjonarnie w szkole. Wspomogli nas również uczniowie starszych klas przekazując artykuły na zbiórkę. Udało się nam uzyskać wszystkie najbardziej potrzebne produkty: pieluszki jednorazowe, środki do mycia ciała i włosów, płyny do kąpieli, chusteczki higieniczne, chusteczki nawilżone, pasty i szczoteczki do zębów, kremy ochronne, oliwki dla dzieci, proszek do prania dla dzieci, słoiczki z potrawami dla dzieci, soki i musy.

          Uczniowie i rodzice bardzo zaangażowali się w niesienie pomocy, za co bardzo im dziękujemy. Wszyscy cieszymy się, że w trudnym czasie pandemii mogliśmy wspomóc najbardziej potrzebujące dzieci.

          Wychowawcy świetlicy szkolnej

        • Drodzy Uczniowie i Opiekunowie

        • 25.03.2021
        • Nasza szkoła bierze udział w akcji „Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki ”. Uczniowie przynosza do szkoły zużyte oryginalne (wcześniej nienapełniane) tuszów z drukarek atramentowych, zapakowanych w woreczki foliowe i wrzucaja je do specjalnych kartonowych pojemników. Organizator akcji, firma Eko – system odebrała pierwszą partie zebranych tuszów, przekaże kartridże do recyklingu, a za pozyskane w ten sposób pieniądze kupi karmę dla zwierząt ze schroniska. Zbiórka będzie trwać w tym roku szkolnym i w przyszłym. Mamy nadzieję, że zakończy się duzym sukcesem, gdyż nasi uczniowie bardzo chętnie biorą udział w akcja charytatywnych na rzecz poprawienia losu zwierząt.

          Więcej można dowiedzieć się na stronie www.tuszdopaki.pl. Pomóżmy wspólnie zwierzakom i włączmy się w działalność ekologiczną.

          Wychowawcy świetlicy szkolnej

      • Emocja
        • Emocja

        • 23.03.2021

        • Grupa 0b zrealizowała kolejny moduł projektu "Emocja" - tym razem tematem przewodnim naszych działań była EMPATIA...Było poważnie, bo poruszyliśmy problem niepełnosprawności, ale było też zabawnie, gdy dzieciaki "pokazywały" różne emocje, no i oczywiście było tez bardzo kreatywnie - podczas tworzenia "empatycznych okularów"....
          A wiosnę przywitaliśmy kanapkami z pysznym szczypiorkiem, który sami wyhodowaliśmy:-)
          Grażyna Tatarska




           

      • Wiosenny konkurs w klasach pierwszych
        • Wiosenny konkurs w klasach pierwszych

        • 23.03.2021
        • Chętni uczniowie z klasy 1a i 1b wzięli udział w konkursie.

          Zadaniem uczestników było stworzenie pracy, która zilustruje jeden z wybranych wierszy: Jana Brzechwy "Przyjście wiosny" lub

          Władysława Bełzy " Wiosna". Powstało wiele ciekawych prac inspirowanych wierszem. Publikujemy zwycięskie prace, zapraszamy do galerii.

          Dziękujemy wszystkim dzieciom za pracę, wysiłek i zaangażowanie.

          WYNIKI KONKURSU:

          1. Matylda Walendzik, klasa 1b

          2. Kacper Kosz, klasa 1a i Izabela Golon, klasa 1b

          3. Julia Januszko, klasa 1b

          WYRÓŻNIENIA:

          Michalina Cacek, klasa 1a

          Aniela Ignacik, klasa 1a

          Zosia Woźniak, klasa 1b

          Gratulacje.

          Karolina Piekarniak i Emilia Kamać

          galeria

      • Marzanna
        • Marzanna

        • 23.03.2021
        • Część uczniów z klas 1-3 wzięła udział w zabawie - "Wiosenna Marzanna". W tej zabawie do wykonania była marzanna. Dziękujemy za zaangażowanie uczniów oraz rodziców w wykonanie pięknych prac.

          Organizatorzy:

          Karolina Piekarniak

          Alicja Biedrzycka

          Piotr Majewski

          Zobacz film

      • Apel do środowiska szkolnego
        • Apel do środowiska szkolnego

        • 19.03.2021
        • Apel do środowiska szkolnego w sprawie włączenia się w realizację programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły.

          Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstancinie Jeziornie

          Szanowni Państwo,

          dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie przez radę rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków pochodzących z 1% Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy o zainteresowanie nią swoich przyjaciół i znajomych wskazując, że tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty na miarę swoich oczekiwań i wyzwań XXI wieku.

          Celem uczestniczenia w wymienionym programie każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2020 (PIT 28 poz. 177, PIT 36 poz. 474, PIT 36L poz. 165, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) – „RR Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstancinie Jeziornie”

          W imieniu Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Konstancinie-Jeziornie

          Przewodnicząca Wioleta Stegenka

      • Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa
        • Nauczanie zdalne

        • 18.03.2021
        • Szanowni Państwo,

          Od 22 marca do 9 kwietnia 2021 nauczanie w naszej szkole odbywa się następująco:

          Oddziały przedszkolne  0a, 0b - zdalnie. Klasy 1 – 3 i 4 – 8 – nauczanie zdalne.

      • Ekonomia Wynalazków inż. Tańskiego
        • Ekonomia Wynalazków inż. Tańskiego

        • 18.03.2021
        • Zapraszamy do udziału w warsztatach kreatywnych w ramach projektu EKONOMIA WYNALAZKÓW inż. TAŃSKIEGO.

          Podczas dwóch 90 min sesji on-line będziemy zapoznawać się z podstawami ekonomii oraz historią polskich wynalazków na przykładzie samochodu CWS-1 genialnego inż. Tadeusza Tańskiego.

          Dopełnieniem atrakcji będzie wykonanie przez każdego uczestnika modelu samochodu oraz prototypu własnego wynalazku. Do każdego modelu powstaną opowieści które chcielibyśmy udostępnić na wystawie wirtualnej na specjalnie stworzonej stronie internetowej.

          Osoby biorące udział w zajęciach otrzymają bezpłatnie dwa zestawy ze sklejki drewnianej do samodzielnego składania:

          zestaw CWS-1

          zestaw kreatywny Inżynier Wyobraźni

          Udział w zajęciach jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona

          Projekt realizowany jest przez Towarzystwo Muzyczne im. Kazimierza Wiłkomirskiego we współpracy z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści MuBaBaO.

          Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

          Warunkiem udziału w nieodpłatnych webinarach jest stworzenie, przesłanie i udostępnienie prac (modeli i opowieści) po odbytych zajęciach. która będzie wystawiona na wystawie wirtualnej projektu. Ponadto uczestnicy będą poproszeni o wypełnienie anonimowej ankiety ewaluacyjnej. Ze względu na obowiązujące przepisy RODO oraz konieczność nagrywania webinarów, udział w zajęciach możliwy jest dla osób, których opiekunowie wyrażają zgodę na utrwalanie i udostępnianie wizerunku uczestników.

          Wojciech Guszkowski

      • Kontakt

        • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Konstancinie-Jeziornie 05-510 Konstancin - Jeziorna. Adres Szkoły Podstawowej nr 2 Konstancin-Jeziorna do e-Doręczeń: AE:PL-37288-36861-GJRRT-28
        • +48 22 756 41 91
          +48 22 754 03 39
        • ul. Żeromskiego 15
          05-510 Konstancin - Jeziorna
          Poland
        • Numery wewnętrzne:
        • 111 Sekretariat
          Godziny pracy sekretariatu:
          Poniedziałek - 8:00 - 16:00
          Wtorek - piątek - 7:30 - 15:30
        • 112 Intendent
          Odwoływanie obiadów do 8:30 telefonicznie lub email: obiady@zs2-konstancin.edu.pl
        • 113 Dyrektor szkoły Katarzyna Chiszko
        • 114 Wicedyrektor Agnieszka Gromada
        • 115 Wicedyrektor Agnieszka Bartosz-Goleniowska
        • 117 Psycholog
        • 118 Pielęgniarka
        • 121 Pedagog / Pedagog specjalny Dorota Alcan
        • 122 Referent / Kierownik gospodarczy
        • 124 Pokój nauczycielski
        • 125 Świetlica s.3
        • 126 Portiernia
        • 127 Świetlica s.32
        • 128 Zerówki
        • 129 Logopeda
        • 130 Pedagog / Pedagog specjalny Bogumiła Lachowicz
        • 203 Biblioteka
        • Numery kont szkolnych: Konto główne:
          98 8002 0004 0214 1729 2002 0001

          Konto do wpłat za obiady:
          98 800200040214172920020001

          Konto ZFŚS:
          71 8002 0004 0214 1729 2002 0002
        • Odwoływanie obiadów: obiady@zs2-konstancin.edu.pl
        • Godziny pracy sekretariatu:
          Poniedziałek - 8:00 - 16:00
          Wtorek - piątek - 7:30 - 15:30
        • AE:PL-37288-36861-GJRRT-28
      • Logowanie