• Konkurs "Mali odkrywcy"

• 23.03.2023 09:12
        • W dniach 6 – 10 marca 2023 roku odbył się w świetlicy szkolnej konkurs przyrodniczy „Mali odkrywcy”. Wzięło w nim udział 31 uczniów z klas pierwszych.
          Uczestnicy rozwiązywali test jednokrotnego wyboru. Składał się on z 18 pytań o różnym stopniu trudności.
          Wyniki konkursu: I miejsce – Inka Szlesinger II miejsce – Alicja Białaś III miejsce – Nina Ziółek wyróżnienie – Michalina Moreń, Zuzanna Tarczoń, Mia Żak.
          Wręczenie nagród odbyło się 17 marca. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Laureaci zostali nagrodzeni pucharami, medalami i maskotkami.
          Serdecznie dziękujemy uczniom za udział w konkursie. Byliście niesamowici !!!
        • Świetlicowe zabawy na brzydką pogodę

• 23.03.2023 09:09
        • Kiedy pogoda nie dopisuje i musimy pozostać w salach, szukamy ciekawych zajęć
          dla wszystkich dzieci. Niektórzy uczniowie chętnie grają w gry planszowe, karciane lub układają puzzle. Inni tworzą konstrukcje przestrzenne z rozmaitych klocków zgodnie ze swoimi wyobrażeniami. Część dzieci najchętniej wykonuje prace plastyczne: rysunki, malunki, lepienie
          z plasteliny, wycinanki, wydzieranki. Wszyscy lubią zajęcia przy muzyce – układy taneczne
          i gimnastyczne, śpiewanie, karaoke. Wielbiciele literatury czytają książki i wiersze dla swoich rówieśników. Z utęsknieniem czekamy na prawdziwą wiosnę, aby móc spędzać więcej czasu
          na świeżym powietrzu, ponieważ wszystkie dzieci lubią zajęcia i gry sportowe.
        • Rachmistrz

• 10.03.2023 14:29
        • We wtorek, 28 lutego 2023 roku, odbył się w świetlicy szkolnej finał konkursu „Rachmistrz”. W rozgrywkach matematycznych wzięło udział 36 uczniów z klas pierwszych.
          Głównym celem konkursu było wyłonienie najszybciej i najlepiej liczących uczniów. Każdy uczestnik otrzymał 20 przykładów działań na dodawanie i odejmowanie w zakresie 10. Po sprawdzeniu prac ogłoszono wyniki.
          I miejsce – Tomasz Bednarski II miejsce – Vincent Ziomka III miejsce – Tymoteusz Januszko wyróżnienie – Aurelia Skrojna, Mia Żak, Julian Kamiński.
          Rozdanie nagród odbyło się 7 marca. Rachmistrzom wręczono medale i maskotki, a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
          Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zachęcamy do udziału w kolejnych zmaganiach matematycznych.
        • Mistrz głoskowania

• 10.02.2023 07:20
        • W poniedziałek, 30 stycznia 2023 roku odbył się w świetlicy szkolnej finał konkursu „Mistrz głoskowania”. Wzięło w nim udział 29 uczniów z klas pierwszych.
          Zawodnicy przygotowywali się do konkursu podczas zajęć świetlicowych i w domu. Do finału zakwalifikowało się sześciu uczniów. Po wyrównanej rywalizacji, na niezwykle wysokim poziomie, udało się wyłonić zwycięzców. I miejsce – Mieszko Niwiński II miejsce – Yaraslau Klachko III miejsce – Barbara Gołaszewska wyróżnienie – Maria Kopyt, Hanna Lisowska, Nina Ziółek.
          Wręczenie nagród odbyło się 6 lutego 2023 roku. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a finaliści – medale i nagrody rzeczowe.
          Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy wiedzy i umiejętności.
        • Turniej warcabowy

• 03.01.2023 08:40
        • W grudniu, w świetlicy szkolnej odbył się turniej warcabowy. Wzięło w nim udział 36 uczniów z klas pierwszych.

Celem konkursu było kształtowanie postawy sportowej rywalizacji oraz kulturalnego zachowania wobec przeciwnika, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, radzenie sobie w sytuacjach problemowych i dostosowanie się do reguł gry.

Uczestnicy turnieju rozgrywali mecze w systemie każdy z każdym. Do finału zakwalifikowało się po dwóch zawodników z każdej klasy, którzy wygrali najwięcej partii.

Wyniki turnieju: I miejsce – Zuzanna Woźniak II miejsce – Vincent Ziomka III miejsce – Leon Chimkowski wyróżnienie – Mia Żak, Konstanty Polana, Miłosz Antczak.

Wręczenie nagród odbyło się 19 grudnia 2022 roku. Wszyscy zawodnicy otrzymali dyplomy za udział w turnieju warcabowym, a finaliści medale i nagrody rzeczowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach świetlicowych.