25 kwietnia odbył się w naszej szkole Turniej Tańca. Wzięli w nim udział uczniowie klas 0-4. Uczestnicy tańczyli do zmiksowanych utworów z różnych gatunków muzycznych. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością. Turniej składał się z dwóch etapów, do których przechodziła tylko cześć uczestników (odpowiednio podzielona względem klas). Jury, w którego skład wchodziły nauczycielki - Panie Aleksandra Gazecka, Barbara Kopyt, Karolina Piekarniak oraz Elżbieta Świątek, a także uczniowie - przewodnicząca szkoły Aleksandra Mróz i zastępca Bruno Biedrzycki - miała nie lada wyzwanie wybrać zwycięzców Turnieju. Po tańcach na parkiecie zwycięzcy zostali wyłonieni, a wyniki ogłoszone.
Grupa I
I miejsce - Liliana Rakowska i Aurelia Skrojna
II miejsce - Aniela Ignacik
III miejsce - Zuzanna Tarczoń i Maria Łukaszewicz
Grupa II
I miejsce - Tosia Domańska
II miejsce - Kasia Golon, Magda Golon, Blanka Olejniczak, Olwia Jurkiewicz
III miejsce - Zuzia Kopko
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem poziomu zaprezentowanych układów, a przede wszystkim odwagi w wyjściu na scenę. Gratulujemy każdemu uczniowi, które wzięło udział w Turnieju. Nagrody sfinansowała Rada Rodziców. Dziękujemy serdecznie! Na podsumowanie wszyscy wspólnie zatańczyli kowbojski taniec prowadzony przez Panią Urszulę Ludwin, a klasa 5 zaprezentowała przygotowany taniec Wallerman pod okiem Pani Ewy Lasoty.
Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje taneczne!
Organizatorki: Urszula Ludwin i Ewa Lasota
galeria