Szkolne koło teatralne serdecznie zaprasza na spektakl teatralny pt.„Shrek”. Wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia 2024 r. o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej nr 2. Datki zebrane za bilety zostaną przeznaczone na zakup defibrylatora dla naszej szkoły.
Zapraszamy rodziców i sympatyków.
Ewa Lasota, Urszula Ludwin i Magdalena Ratajska

