• Mistrz kaligrafii

• 08.06.2021 09:21
      • W czwartek, 20 maja 2021 roku odbył się w świetlicy szkolnej konkurs pięknego pisania „Mistrz kaligrafii”. Wzięło w nim udział 23 uczniów z klas pierwszych.
        Każdy uczestnik miał przepisać tekst drukowany najładniej jak potrafi. Wszyscy starali się jak najlepiej wykonać to zadanie. Przy ocenie prac zwracano uwagę na: - prawidłowy kształt i proporcje liter - poprawne łączenie liter - poprawność ortograficzną i interpunkcyjną - estetykę wykonania.
        Wyniki konkursu: I miejsce – Izabela Golon II miejsce – Hanna Tabak III miejsce – Maria Nadolny wyróżnienie – Julia Januszko
        Zwycięzcy konkursu otrzymali medale, dyplomy i długopisy w kształcie pióra. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do pięknego pisania, bo każdy może zostać MISTRZEM KALIGRAFII!