• Szybkie czytanie

• 02.06.2021 14:38
      • Dnia 18 maja odbył się w świetlicy szkolnej konkurs szybkiego czytania. Wzięło w nim udział 24 uczniów z klas pierwszych. Celem konkursu było doskonalenie techniki szybkiego i poprawnego czytania oraz rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci.

Po podsumowaniu wyników wyłoniono Mistrzów Szybkiego Czytania, czyli uczniów, którzy w ciągu jednej minuty przeczytali bezbłędnie najwięcej wyrazów. Zwycięzcy wykazali się biegłym czytaniem, opanowaniem i pewnością siebie.

WYNIKI KONKURSU:

I miejsceNatalia Retmańska

II miejsceJanina Schreiber

III miejsceIgnacy Ratajczyk

wyróżnienie -  Irena Widawska, Zofia Woźniak, Michał Ławrinowicz i Antoni Kłos.

Wręczenie nagród odbyło się 31 maja 2021 roku. Uczestnicy otrzymali dyplomy, a zwycięzcy -  medale i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zachęcamy do udziału w konkursie już za rok!