• Koło przyrodnicze

• 11.10.2020 14:29
      • Koło przyrodnicze
      • W październiku, w świetlicy szkolnej, rozpoczęły się zajęcia koła przyrodniczego dla uczniów klas pierwszych. Przeprowadzając proste eksperymenty z użyciem przedmiotów codziennego użytku i rozwiązując testy z poprzednich lat będziemy przygotowywali  się do uczestnictwa w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych Świetlik.

Głównym celem koła jest rozbudzenie u dzieci  zainteresowań naukami przyrodniczymi. Poznając zjawiska zachodzące w środowisku, prowadząc obserwacje i wyciągając wnioski z przeprowadzonych doświadczeń, pogłębią swoją wiedzę o otaczającym świecie.

Wspólne eksperymentowanie daje naszym uczniom wiele radości i pokazuje, że nauka może być ciekawa. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godzinie 9.00 – klasa 1 a i piątek o godzinie 13.00 – klasa 1 b

• it@zs2-konstancin.edu.pl