• Mali odkrywcy

• 21.05.2021 18:39
      • Dnia 12 maja 2021 roku odbył się świetlicowy konkurs przyrodniczy „Mali odkrywcy”. Wzięło w nim udział 28 uczniów klas pierwszych. Jego celem było budzenie ciekawości poznawczej i zainteresowań przyrodniczych. Test konkursowy zawierał 18 zadań. Uczestnicy mieli na jego rozwiązanie 60 minut.

Uczniowie przygotowywali się do konkursu podczas zajęć koła przyrodniczego, gdzie przeprowadzali proste doświadczenia z użyciem przedmiotów codziennego użytku oraz rozwiązywali testy. Eksperymentowanie i rozwiązywanie zagadek przyrodniczych pomogło dzieciom zrozumieć i poznać zjawiska zachodzące w przyrodzie.
        Oto nagrodzeni i wyróżnieni:

I miejsce – Marianna Halicka i Zofia Woźniak

II miejsce – Antoni Kłos
        III miejsce – Zuzanna Sułkiewicz, Michał Trakul i Jakub Miller

Wyróżnienie – Izabela Golon i Nina Pyrowicz

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci – medale i nagrody rzeczowe. Gratulujemy sukcesów naszym uczniom!